UA
RU

Відбулась прем’єра документального фільму про двократну чемпіонку світу з дзюдо Дар’ю Білодід

Редагувати переклад
Короткометражний документальний фільм «Анаконда» вже доступний для перегляду на YouTube-каналі Mitsubishi Motors в Україні.

Фільм було створено в межах співпраці спортсменки Дар’ї Білодід з Mitsubishi Motors Україна у якості амбасадорки бренду, за підтримки Toy Pictures та Havas Engage. Це перший проєкт в Україні, коли велика міжнародна компанія вирішила інвестувати не в рекламні ролики, а в створення документального фільму, місія якого – мотивувати та надихати молодих спортсменів йти до перемоги, долаючи страхи та невпинно працюючи над собою.

Ми бачимо в обличчі Дар’ї людину, яка знає, чого хоче і невпинно рухається до своєї мрії, залишаючись при цьому собою. Фільм – це можливість показати непростий шлях справжньої чемпіонки, яка вірить у свої сила та надихає своїм прикладом інших. І в цьому наші місії збігаються. Нам важливо бути тією компанією, яка допомагає знайти молодому поклонінню шляхи для мотивації та вдосконалення,

— Денис Драч, виконавчий директор «Ем Ем Сі Україна».

Відбулась прем’єра документального фільму про двократну чемпіонку світу з дзюдо Дар’ю Білодід-Фото 1

Дар’я Білодід — наймолодша двократна чемпіонка світу з дзюдо (2018, 2019). Драматична структура фільму побудована таким чином, що з кожною хвилиною особистість однієї з найкращих спортсменок сучасності Дар’ї Білодід розкривається з нового ракурсу. Хто головний суперник Дар’ї, з якими викликами дівчині доводиться стикатися щодня та чому фільм називається саме «Анаконда»?

Фільм добре розкрив всі мої сторони і показав мене такою, якою я є у реальному житті. Мені дійсно довелось відмовитись багато від чого на своєму шляху — вільного часу, повноцінного харчування, особистого життя. Але важливо завжди пам’ятати про свої цілі і розуміти, заради чого ти це робиш. Моя мета — Олімпійське золото, і я впевнена, що вона абсолютно цього варта,

– двократна чемпіонка світу дзюдоїстка Дар‘я Білодід.

Режисером фільму виступила Анна Бурячкова, яка відома своїми роботами для музикантів «Океан Ельзи», Джамала, Pianoboy, Onuka, «Друга Ріка» та інших, а композитором – Ліка Бугаєва з гурту Zetetics.

[mc_gallery id=605086]

Про фільм

П’єдестал, золота медаль, квіти та оплески захопливих глядачів. Ми бачимо красиву верхівку айсберга, коли переможниця отримує все: визнання, спонсорські контракти, фотосесії у глянці. Та що насправді стоїть на шляху до звання наймолодшої дворазової чемпіонки світу з дзюдо? Якими зусиллями дається кожен крок до підкорення спортивного олімпу, та хто є головним суперником? Короткометражний документальний фільм «Анаконда» розповідає історію однієї з найкращих спортсменок сучасності, Дар’ї Білодід. Хто головний суперник Дар’ї, з якими викликами дівчині доводиться стикатися щодня та чому фільм називається саме «Анаконда»?

Режисер: Анна Бурячкова
Керівник проєкту: Володимир Зборовський
Автори сценарію: Кирило Чистяков, Анна Бурячкова, Кирило Мелеш
Директор з маркетингу: Юлія Самсон
Продюсери: Анна Варро, Анна Кулішенко, Наталія Ковтун
Копірайтер: Костянтин Мельников
Арт-директор: Олена Гончаревська-Юхова
Композитор: Ліка Бугаєва, гурт Zetetics

Жанр: документальний
Рік: 2020
Виробництво: Mitsubishi Motors Україна, Toy Pictures, Havas Engage
Тривалість: 18 хв

Статьи по теме