UA
RU

Відкрилася виставка «Київ вночі», яка демонструє красу нічного міста

Редагувати переклад

У Музеї історії міста Києва відкрилась виставка «Київ вночі». На експозиції демонструються картини з нічними видами столиці. 

виставка "Київ вночі" в Музеї історії міста Києва

У Музеї історії міста Києва відкрилась художня виставка «Київ вночі». Тут представлені роботи українських митців ХIX-XXI століття. Джерелом натхнення для них стала краса нічного міста. Експозиція приурочена до Дня Києва. 

виставка "Київ вночі" в Музеї історії міста Києва

«Проєкт покликаний занурити відвідувачів у приємні спогади та мрії про такі бажані прогулянки улюбленими місцями нічним Києвом. Адже ніч — це особлива пора. Вона має бути наповнена дивами та спокоєм, а не тривогами й вибухами. А для киян з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну теплі київські ночі, як раніше, залишились лиш спогадами», — розповідають організатори. 

виставка "Київ вночі" в Музеї історії міста Києва

На виставці «Київ вночі» представлені 40 робіт 15 художників. Це живопис та графіка з колекції Музею історії міста Києва, Національного Художнього Музею, Національного музею Тараса Шевченка. І картини з приватних колекцій. Відвідувачі побачать роботи відомих художників. Зокрема, Миколи Мурашка, Олександра Животкова, Мойсея Вайнштейна, Олени Придувалової, Ганни Криволап, Анатолія Марчука, Антона Логова та інших. А також маловідомі твори Самуїла Каплана. Цього митця називають співцем сутінок

виставка "Київ вночі" в Музеї історії міста Києва

Виставка «Київ вночі» працюватиме до 30 червня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики 

Читайте також: У МУЗЕЇ ХАНЕНКІВ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ «ГААГА — КИЇВ»

Статьи по теме