Влітку у Києві вдруге відбудеться Kyiv Design Week. Глобальна тема події  –  зміни міста і взаємодія містян, дизайну і середовища.

З 28 серпня по 4 вересня у Києві вже вдруге відбудеться Kyiv Design Week (KDW) – подія, яка проявить багатовимірний потенціал дизайну. Тиждень дизайну має на меті перетворити міські локації на середовище для експериментів з формами та сенсами, а також діалогу та співпраці творців. Kyiv Design Week (KDW) спонукає використовувати силу дизайну для комунікації змін у всіх сферах – від особистого життя, організації та ведення бізнесу, до сталих соціальних перетворень.

Влітку у Києві вдруге відбудеться Kyiv Design Week. Глобальна тема події  –  зміни міста і взаємодія містян, дизайну і середовища.-Фото 1

Першим етапом події є прийом заявок на участь від дизайнерів, інституцій, брендів, вільних проєктів та локацій. Учасники отримають платформу для комунікації своїх ідей та продуктів, можливість встановити контакти з іншими малими та середніми бізнесами, а також залучення до стратегічного планування змін на рівні екосистеми ціннісних взаємодій. Щоб взяти участь у Kyiv Design Week 2024 потрібно заповнити форму реєстрації до 14 липня 2024.

«Kyiv Design Week 2024 продовжує створювати та відстежувати зміни, помічати, як вони впливають на ідеї, які тренди формують, яких образів набувають в обʼєктах дизайну. Це необхідний процес документації історії та трансформацій культури в режимі реального часу. KDW – це простір взаємодії, обміну баченнями, напрацюваннями, можливість поділитись ними з містянами, а також підтримувати звʼязок із міжнародною спільнотою.», – говорять куратори фестивалю Анастасія Білецька та Ярослав Белінський.

Унікальною цьогорічна подія є також колаборацією Kyiv Design Week з Ukrainian Fashion Week SS25. Співпраця двох тижнів дозволить охопити та продемонструвати всі сфери дизайну масштабніше та глибше.

Влітку у Києві вдруге відбудеться Kyiv Design Week. Глобальна тема події  –  зміни міста і взаємодія містян, дизайну і середовища.-Фото 2

Влітку у Києві вдруге відбудеться Kyiv Design Week. Глобальна тема події  –  зміни міста і взаємодія містян, дизайну і середовища.-Фото 3

«Ми обʼєднуємось – бо це найважливіша дія в часи війни. Ідея єднання є центральною в цьогорічному тижні дизайну. Зібрати в одному місці талановитих дизайнерів, впливові інституції та бренди для різнобічного діалогу, а ще взаємодіяти з простором і презентувати це все гостям Тижня Моди – справжній прояв життя, необхідний у часи суцільних викликів», – Ірина Данилевська, Ukrainian Fashion Week.

Кураторські проєкти відбуватимуться на різних партнерських локаціях, які разом з індивідуальними локаціями-учасниками сформують мапу KDW 2024  — складуть нові улюблені цікаві туристичні маршрути для містян та гостей столиці. Серед партнерських локацій KDW 2024: MacPaw Space, Книгарня СЕНС на Хрещатику, Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогів, головна локація Ukrainian Fashion Week SS25.

Влітку у Києві вдруге відбудеться Kyiv Design Week. Глобальна тема події  –  зміни міста і взаємодія містян, дизайну і середовища.-Фото 4

Щоб стати учасником KDW 2024 заповніть форму реєстрації. Дедлайн подачі заявок 14 липня 2024 (23:59 за Київським часом).

Читайте також: SMALL TALK: КУРАТОРКА АНАСТАСІЯ БІЛЕЦЬКА ПРО KYIV DESIGN WEEK 

Статьи по теме