UA
  RU

  Всі рівні: у Києві відбудеться виставка, присвячена життю ЛГБТ+людей

  Редагувати переклад

  На виставці буде представлено 12 історій квір-людей, що наближують Україну до перемоги.


  Питання нерівності завжди було гострим у нашому суспільстві, і під час війни воно нікуди не зникло. Тому організація “КиївПрайд” анонсувала виставку під назвою “Я в Україні/ Я поза Україною”.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)


  Сенс цієї виставки – продемонструвати, що всі рівні, навіть в умовах війни, і показати, що квір-люди також залучаються і допомагають України в боротьбі з агресором. Тут буде представлено 12 історій людей з ЛГБТ+спільноти, які волонтерять, збирають кошти на нашу армію, воюють у лавах ЗСУ чи організовують мітинги та марші за межами рідної країни.

  ЛГБТ+ людям надважливо залишатися видимими під час війни. Можливо, навіть більше, ніж у мирний час. Уже 8 років частина українців/-ок воюють не тільки з росією, а й із небезпечним антигуманістичним поділом на «таких» і «не таких» людей. ЛГБТ+ спільнота також робить великий внесок у перемогу України. І ця виставка – наша шана та вдячність їм,


   – впевнена Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд». 

  Читайте також: LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття разом з BetterMe та UKRAINEPRIDE

  На презентації, яка відбудеться 10 червня, будуть присутні дехто з головних героїв виставки. Вхід безкоштовний, але в організаторів у планах зібрати кошти, котрі потім передадуть на підтримку ЛГБТ+ людей, в тому числі і тим, хто зараз знаходиться на лінії фронту. Зареєструватися на захід можна тут до 14:00.   

  Статьи по теме