UA
RU

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію BAFTA

Редагувати переклад

Пісенний конкурс Євробачення-2023 отримав премію Британської академії телебачення і кіномистецтва BAFTA у номінації «Найкраще шоу у прямому етері». 

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію BAFTA-Фото 1

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію Британської академії телебачення і кіномистецтва BAFTA. Пісенний конкурс нагородили у номінації «Найкраще шоу у прямому етері». У цій номінації також були представлені концерт на честь коронації короля Чарльза та Королівський фестиваль пам’яті Британського легіону.

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію BAFTA-Фото 2

Через повномасштабне вторгнення росії Євробачення-2023 приймала Велика Британія. Представник цієї країни зайняв друге місце на Євробаченні-2022. Конкурс проходив від імені України. Однією з ведучих шоу була українка Юлія Саніна, а у фіналі заспівали українські зірки

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію BAFTA-Фото 3

Юлія Саніна отримала премію BAFTA разом з командою BBC. Для церемонії нагородження співачка обрала вбрання від українських дизайнерів — біло-рожеву сукню квіткового силуету Valery Kovalska, туфлі від Kachorovska, сумку від Verbena Handbags, діамантові сережки від ювелірного дому Sova.

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію BAFTA-Фото 4

Співачка привітала колег: 

«Мої вітання усім, хто створював Євробачення-2023! Минув рік, а ми продовжуємо з теплом згадувати, як дві країни і дві культури створили історію на сцені у Ліверпулі разом. І ця нагорода — красивий фінальний акорд Євробачення 2023».

Нагадаємо, що цього року премію BAFTA отримав фільм «20 днів у Маріуполі». Українська стрічка перемогла в номінації «Найкращий документальний фільм». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Julia Sanina

Статьи по теме