UA
RU

Життя через королівський об’єктив: репортаж з Лондону

Редагувати переклад
Оленка Мартинюк із Лондону спеціально для Marie Claire Україна.
Життя через королівський об’єктив: репортаж з Лондону-Фото 1

Оленка Мартинюк, fashion-журналістка

«Життя через королівський об’єктив» — так називається фотовиставка, яка триває зараз у Кенсінгтонському Палаці у Лондоні. Це королівська резиденція, де досі живуть молодці royals Герцог і Герцогиня Кембриджські.

На фотовиставці зібрано багато рідкісних, а ще дуже відомих фото британських монархів. Наприклад, сімейні фотоальбоми з Балморалу, шотландської резиденції королеви. Знамениті фото королеви Єлизавети Сесіла Бітона, фото Принца Чарльза та його синів Маріо Тестіно та багато інших. Багато протокольних фото від «придворних» фотографів Кріса Джексона (королівський фотограф Getty), а також Саміра Хуссейна, автора того самого фото Принца Гаррі та Меган Маркл під парасолькою.

Доречі, Кейт Мідлтон відома своєю любов’ю до фото, усі офіційні світлини своїх дітей вона робить сама. На виставці були фото Принца Джорджа, Принцеси Шарлотти та Принца Луї, зроблені їхньою мамою.

«Життя через королівський об’єктив» 5

Фото: © Historic Royal Palaces

«Життя через королівський об’єктив» 3

Фото: © Historic Royal Palaces

«Життя через королівський об’єктив»

Фото: © Historic Royal Palaces

Окремий зал присвячений фото королівських осіб на обкладинках відомих глянцевих журналів. В різний час на перших шпальтах з’являлись і Принц Чарльз, і Кейт Мідлтон, і Принц Вільям, а також Принц Гаррі.

У текстах на підписах до фото куратори виставки аналізували важливість фото для королівської родини, їхнє розуміння сили цього медіуму для поширення впізнаваності у світі та у своїй країні. Саме тому чільне місце на виставці займає фото королівського профілю в Instagram.

Вже при виході з виставки можна побачити плазму з фото королівських осіб, зроблених пересічними людьми. Куратори попросили людей надіслати такі фото та обрали 25 світлин, які і демонструються на виставці.

Доречі, Кенсінгтонський палац відкритий для відвідувачів більшу частину тижня, також можна вільно відвідати палацові сади, включаючи знаменитий Втоплений сад, який любила принцеса Діана.

«Життя через королівський об’єктив» 7

Фото: © Historic Royal Palaces

Читайте також: «БОЖЕ, БЕРЕЖИ КОРОЛЕВУ»: РЕПОРТАЖ ПРО СВЯТКУВАННЯ ПЛАТИНОВОГО ЮВІЛЕЮ КОРОЛЕВИ ЄЛИЗАВЕТИ II

Статьи по теме