UA
RU

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Редагувати переклад

Наша постійна рубрика для пыдтримання бойового духу.

Напевно, в кожного є свій муд-борд до якого періодично додаються надихаючі акаунти, подкасти тощо та віш-ліст, де зібрані найбажаніші речі . Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є про що розповісти. Тому ми вирішили ділитися  своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, які можуть змінити наше життя на краще, тим паче зараз. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

https://www.instagram.com/lowposh_project/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Для мене українські бренди, які продовжують працювати – герої. Я не уявляю, як це важко, небезпечно, а ще це постійна фінансова відповідальність перед командою. Тому як тільки маю змогу, або необхідність, намагаюся зробити свій вибір на користь українського виробника. Тож моя знахідка цього тижня бренд LOW POSH . Бренд створює локальні, повсякденні речі високої якості. Мене підкупив той факт, що компанія обирає для колекцій стокову італійську пряжу і це не тільки екологічний стейтмент, ще це дає змогу виробляти светри з високоякісної та довгострокової пряжі lamswool у середньому ціновому сегменті.

До весни 2022 року виробництво і команда знаходилися у Ворзелі, після жахіть тимчасової окупації бренд переїхав усією командою в Київ.

Читайте також: Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Українські колажисти та ілюстратори — мій краш. Слідкую, пишаюсь, надихаюсь, підписуюсь в соцмережах, коментую й вірю, що про них ми ще почуємо. Цього тижня моя знахідка — альбом «EMERGING ART in Ukraine / НОВОЧАСНЕ МІСЦЕ в Україні». Це перше повноцінне видання про сучасне молоде мистецтво в Україні, розвиток якого відбувся в останні роки. Далі — більше. Вірю!

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Я ніколи так сильно не цікавилась історією та культурою України, як зараз. Напевно, більшість, прочитавше це, подумає, що і ви такі самі. Але я людина проста, трошки інфантильна, тому важкі речі я сприймаюлегше у фановому форматі. Тому знахідка мого тижня — подкаст «Некст стейшн укранізейшн». Моя особлива любов — епізод про степовий говір. Відтепер я знаю, що те, чим я розмрвляла в рідному містечку до переїзду в Київ, був не суржик, а степовий говір. І цим я надзвичайно пишаюсь!

Статьи по теме