UA
  RU

  Роадмуві від Сергія Бабкіна: відеокліп на трек «Де би я»

  Редагувати переклад
  «Де би я» Сергія Бабкіна – це одна з найпопулярніших українських пісень останніх років, найбільш ротована на українських радіо, нарешті отримала візуалізацію! Сьогодні артист презентував відеокліп на свій суперхіт.

  музікант Сергей бабкин


  Через три роки після виходу свого доленосного синглу «Де би я» артист презентує відеокліп на нього. Він надає пісні нових змістів та значень. Новий ролик знято у стилістиці романтичного роадмуві – про свободу жити тут і зараз. Про подорож, у якій міцнішають почуття та народжується натхнення, про емоції, якими так радісно ділитися.

  У новій відеороботі Сергій подорожує до захоплюючих локацій у Кам’янець-Подільському, в Хотин та Бакоту. Цим відео він зізнається в коханні не лише своїй музі та дружині, а й природі, державі і всьому найціннішому, що має у своєму житті.


  Сергей Бабкин и его жена Снежана

  Сергей Бабкин со Снежаной

  Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: СЕРГЕЙ БАБКИН


  Пісня «Де би я» послужила містком з однієї моєї музичної епохи в іншу. Тоді, у 2017-му, ми так і не зняли на неї відеокліп. І ось через три роки вона дочекалася своєї візуалізації! І зараз це відео саме таке, що краще й не придумати. Переглядаючи його, я розумію, що іноді варто почекати. Ця пісня про кохану жінку, про маму, про Україну, про Бога!

  Та подорож, у яку ми вирушили для зйомок відеокліпу, дозволила мені по-новому подивитися на нашу країну. Я завжди любив і захоплювався нею, відвідав багато міст України, але вся найголовніша краса – за містами, між ними, там, де природа! Був вражений місцями, які ми відвідали під час зйомок. Як же це красиво! Якби раніше подивився на фото, ніколи б не повірив, що це Україна! Я завжди був гордий своєю країною, але після цієї поїздки просто вражений тим, що побачив там, де ми побували!» – ділиться Сергій.  Читайте також: 8 НЕПРОСТЫХ ВОПРОСОВ СЕРГЕЮ БАБКИНУ ОТ СУПРУГИ СНЕЖАНЫ

  Режисерами та операторами відео виступив італійський режисерський дует Bellone + Consonni Directors. Це відео стало результатом співпраці артиста з національним мобільним оператором Київстар, бренд-амбасадором якого нещодавно став Сергій.