UA
RU

#Бути_Гідним: 21 листопада пройде флешмоб до 10 річниці початку Революції Гідності

21 листопада, у День Гідності та Свободи, у соцмережах пройде флешмоб. Його присвячено 10 річниці початку Революції Гідності. 

#Бути_Гідним: 21 листопада пройде флешмоб до 10 річниці початку Революції Гідності-Фото 1

Завтра — 21 листопада, у День Гідності та Свободи — пройде флешмоб, присвячений 10 річниці початку Революції Гідності. Долучитися для нього може кожен охочий. Щоб взяти участь у флешмобі, треба розповісти свою історію Революції у соцмережах і додати тег #Бути_Гідним. Також можна пов’язати стрічку з прапорами України та ЄС. 

10 річниця початку Революції Гідності пройде під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи». 

«Заряджені гідністю та жагою свободи!» — це про українців, що борються, про зброю, якою воюють. Це про атмосферу, в якій живемо протягом останніх 10 років, про мотивацію до поступу і про силу спротиву. Про наші 10 років боротьби. 10 років тому у вирі боротьби, з багатоголосся поглядів і цінностей, Майдан витворив спільний для всіх українців ідеал майбутньої України. Цей ідеал був сформульований двома дуже ємкими словами: Гідність і Свобода. Так звучить наша національна ідея. Цінності, які вивели на вулиці громадян 10 років тому. І які ми виборюємо у сьогоднішній повномасштабній війні. Те, що тримало нашу оборону в найважчі часи. І те, що дасть нам силу вибороти перемогу. Наша зброя заряджена нашою гідністю і жагою свободи», — зазначають у Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні — Музеї Революції Гідності. 

#Бути_Гідним: 21 листопада пройде флешмоб до 10 річниці початку Революції Гідності-Фото 2

Візуальний стиль цьогорічної кампанії натхнений першими днями революції — Євромайданом. На Євромайдан протестувальники виходили з прапорами України та Євросоюзу. В основу лого закладені етапи боротьби — від барикад до майбутнього українців як частини євроспільноти. У кампанії використано світлину фотографа Владислава Соделя. На ній зображені протестувальники 22 січня 2014 року на вулиці Грушевського у Києві після штурму Майдану беркутівцями

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте також: МУЗЕЄФІКАЦІЯ ПАМ’ЯТОК МАЙДАНУ: ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ОЖИВИЛИ» ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Статьи по теме