UA
RU

5 питань блогеру: Ніка Гук

Редагувати переклад
Ми поговорили з Нікою Гук про те, як проходить її карантин, як ситуація в країні та світі впливає на українську блогесферу і що потрібно зробити відразу після закінчення самоізоляції.

5 питань блогеру: Ніка Гук-Фото 1

— Який він, блогер часів карантину?

— Дуже розслаблений. Не намагаюсь творити контент з нічого, не проводжу прямі ефіри щодня, можу дозволити собі з’являтись в інстаграмі раз на кілька днів, публікую пости та сторіс лише коли є настрій. По суті, я під час карантину — це я до карантину, тільки 24/7 вдома. Хочу повести цей час з мінімумом стресу, сприймаю карантин як відпуску, яку довелось скасувати. Налаштовуюсь на гори роботи, яка чекає, коли він закінчиться.

Читайте також: 5 ВОПРОСОВ БЛОГЕРУ: ВЕРОНИКА СИНИЦА

5 питань блогеру: Ніка Гук-Фото 2

— Як змінився ваш стиль життя у зв’язку з ситуацією?

— Мій стиль життя — постійний рух, навіть незважаючи на маленьку дитину, до карантину вдавалось їздити на івенти, проводити зйомки, працювати над своїми проєктами.

Зараз мій стиль життя — фултайм мама з перервами на дзвінки та переписки (посміхається).

5 питань блогеру: Ніка Гук-Фото 3

— Чи довелося вам перебудовувати робочі відносини із брендами? Чи відчуваєте зменшення або, навпаки, збільшення інтересу?

— За останні тижні мені надійшло багато пропозицій від досить великих брендів, щоправда, не всі вписуються в концепцію мого блогу. Я б сказала, інтерес збільшився. Свої робочі відносини ніяк не змінювала, проте в сторіс безкоштовно підтримую українські бренди, які до мене звертаються зараз.

Читайте також: 5 ВОПРОСОВ БЛОГЕРУ: ДИАНА ГЛОСТЕР

— Якою ви уявляєте блогосферу післякарантинного періоду?

— Надіюсь на більшу кількість креативного контенту, хоча не думаю, що вона кардинально зміниться.

— Що зробите в першу чергу, коли все закінчиться?

— Банально, але запишусь на улюблені б’юті-процедури, прогуляюсь парком, сходжу на шопінг.

Статьи по теме