Закрити
UA
Мода

6 головних відкриттів сучасних психологів

Поділись:

Для того, щоб почуватися чудово, потрібно просто дотримуватися цих істин.
posts-to-db-Фото 1

Як і в інших науках, у психології періодично роблять відкриття. За останні три роки сучасні психологи змогли обробити величезну кількість даних та вивчити не одного пацієнта, щоб вивести формулу щасливого життя.

Читайте також:ЯК ВИРОБИТИ ХОРОШЕ ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ

Отже, ось шість відкриттів, які були зроблені психологами з усього світу та які можна спокійно застосовувати на практиці.

Щастя все-таки в грошах

Вчені Elizabeth Dunn і Michael Norton провели дослідження в галузі психології щастя і довели той феномен, що гроші відіграють роль у побудові щасливого життя. За підсумками дослідження, вчені стверджують, що щастя можна купити, головне знати, на що саме витрачати гроші. Наприклад, вони пропонують купувати не речі, а враження; не потрібно позбавляти себе передчуття, це почуття підвищує відсоток щасливого життя; витрачайте гроші на подарунки іншим; витрачайте гроші на те, щоб максимально заощадити час.

posts-to-db-Фото 2

Починати робочий день до 10 ранку – стрес для організму

Доктор наук з Оксфорда Paul Kelley опублікував своє дослідження, де він спостерігав за біоритмами людей як чоловіків, так і жінок. В результаті з’ясувалося, що до 10 години ранку людина працює не ефективно, цей час суперечить природним ритмам людини.

Спілкування зі щасливими людьми заряджає щастям

Науковий журнал Психоневроендокринологія  провів спостереження і довів, що коли людина перебуває у колі застресованих людей, вона сама починає відчувати стрес, і навпаки, якщо людина перебуває у апатії, його треба помістити у суспільство щасливих людей, і тоді він зарядиться позитивними емоціями. Людям характерно змінювати свій психологічний настрій, навіть якщо збудник не зник.

Читайте також: ЯК СПРАВИТИСЯ СО СТРЕСОМ: 6 ЦІКАВИХ СПОСОБІВ

Можна переконати себе, що ти виспався

Навіть якщо ви поспали лише годину, мозок можна переконати, що ви спали довше. У 2014 році це дослідження було опубліковано у журналі Журнал експериментальної психології. Він називався «сон плацебо» і стало відомо, що мозок можна переконати.

posts-to-db-Фото 3

Якщо ми думаємо та приймаємо рішення іноземною мовою, то вони будуть раціональнішими

Це пов’язано з тим, що розумовий процес іноземною мовою менш автоматичний і задіює зони мозку, що відповідають за логіку та раціональні зв’язки.

Музика може змінити враження про те, що відбувається

Психологи дійшли висновку, що різне музичне тло може впливати сприйняття тієї чи іншої події. Звук безпосередньо впливає сигнальні системи людини, формуючи емоційний відгук. Таким чином, музику можна використовувати для лікування розладів та терапії подібних захворювань.