Джон Кехо вважає, що людина має владу керувати своїми думками та притягувати у своє життя ті події, обставини, яких вона бажає.
«Наш розум – великий ошуканець» – каже Кехо. Тому що постійно намагається полегшити нам життя: вберегти, щоб ми не перепрацювали на роботі, не перестаралися у спорті, не покинули своєї зони комфорту. Напевно, вам знайома ситуація, коли ви вирішили скинути пару-трійку кілограмів і навіть, може, вже почали ходити в спортзал. Але так як займатися дуже важко, перед черговим тренуванням хтось ніби шепоче вам на вухо: “Та ну його, цей спорт, адже не так багато ти важиш, залишайся вдома”. Давайте розбиратися, як наші думки формують нашу реальність за допомогою шести законів розуму від Джона Кехо.
Кожна думка, кожна, має певну силу, яка здатна впливати на те, що відбувається у вашому житті. Звідси витоки словосполучення «сила думки». Як їжа впливає на стан здоров’я та загальне самопочуття, так і думки мають прямий зв’язок із тим, що вас оточує. Вважають, що існує лише зовнішня сила, яка впливає на людей. Але важливо розуміти той факт, що ніщо не може так ефективно управляти вашим життям, як думки. І саме вони за допомогою своєї сили створюють реальність, у якій ви живете.
Читайте також: ЕМОЦІОНАЛЬНИЙ ДИТОКС: ЯК ПОБУТИСЯ ВІД НЕГАТИВНИХ ПОЧУТТЯ
Виявляється, вашому розуму щодня доводиться важко працювати. За дослідженнями вчених, щодня у голові людини проноситься загалом близько 6 000 думок. А розум виступає фільтром, що пропускає певну інформацію, роблячи вибірку. Кожне нове життя – це новий розум. Тому у вас є можливість прямо зараз пізнати те, як працює ваш розум, та купити собі пропускний квиток у нове життя. Навчившись керувати своїм розумом, ви зрозумієте, як працює система, яка приймає та відправляє думки на ваш вибір.
Третій закон говорить про те, що думки, які ми думаємо, притягують подібні думки. Можна уявити, що кожна думка – це магніт, який за допомогою сили тяжіння вибудовує в ряд у себе все схоже. Людина, яка випромінює думки про щастя, завжди нею наповнена, і з кожним днем це почуття тільки примножується. Для підтвердження закону тяжіння можна навести найпростіший приклад. Коли хтось з ранку псує вам настрій, ви заводитеся на весь день: потрапили в пробку, не встигли пообідати, забули заплатити за оренду квартири тощо. Оскільки постійно прокручує в голові ранкову ситуацію і притягуєте до неї відповідні. У свою чергу, людина, що образила вас, може навіть про це не згадувати, і успішно проводити свій день. Кожна думка – це ваш вибір, відповідно до якого ви отримуєте те, що випромінюєте.
Читайте також: ЯК ВНУТРІШНІЙ СТАН ЖІНКИ ВПЛИВАЄ НА ЇЇ ЗОВНІШНІСТЬ
Як контролер у громадському транспорті перевіряє квитки пасажирів, відстежуючи, щоб ніхто не їхав «зайцем», так і ви маєте владу над тим, щоб обирати те, що думати, а що викорінювати. Нехай цей закон відтепер стане для вас новою та корисною звичкою. Спочатку можна зупинятися протягом дня і запитувати себе: «Про що я зараз думаю?». А після цього проводити аналіз – несуть ці думки користь для вас чи шкоду. Або ж варіант із будильником, коли необхідно встановити його на певний час. І щоразу при дзвінку зосереджуватися на думках, що виникли. Тільки за допомогою контролю можна досягти вагомих результатів у житті.
Якщо вас не влаштовує реальність, але ви бажаєте її змінити, скористайтеся законом вставки думок. Приміром, у вас зараз первит горло. Це справжній факт, що стався через деякі причини: випили щось холодне, мали нервовий зрив, після чого знизився імунітет. Але головне завдання полягає в іншому – прибрати проблему, у нашому випадку – це першіння у горлі. Тому ви замість того, щоб постійно шкодувати себе і думати про своє хворе горло, створюєте нову думку. Наприклад: «Моє горло здорове» або «Я чудово почуваюся», і направляєте все своє кохання в область горла. Погодьтеся, це набагато краще, ніж скаржитися та застрягати у негативі. Після постійних практик ви побачите, як ваша реальність заграє яскравими барвами.
Читайте також: 3 ПРОСТИХ СПОСІБ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НАВЧИТИСЯ ЖИТИ У МОМЕНТІ
Цей закон говорить про те, що зовнішній та внутрішній світи пов’язані між собою. Чомусь більшість людей звикли вирішувати свої проблеми за допомогою сили, тиску, переговорів. І це частково вірно. Але лише після проведеної роботи зі своїм внутрішнім світом. Важливо розібратися спочатку у собі, зрозуміти свою реакцію якусь ситуацію, відстежити почуття. Те, що ми випромінюємо у світ, то й отримуємо. Ці два світи, як вірні друзі, які завжди разом. Погано вам чи добре, спочатку виникає почуття, а потім зовнішні ситуації, які вона притягує. Немає нічого такого, чому б не було пояснення. Неможливо спростувати те, що створено Всесвітом до нас.