UA
  RU

  Чоловік говорить: Усеїн Бекіров, джазовий музикант

  Редагувати переклад
  Спільно з музичною агенцією Urban Lys журнал Marie Claire починає серію публікацій "Новий український джаз", у яких знайомитемо вас із провідними іменами сучасної імпровізаційної сцени України. Почнемо з одного з найшанованіших джазових музикантів України — кримськотатарського композитора-піаніста Усеіна Бекірова.

  Яким повинен бути «справжній чоловік»?


  Кожен вкладає свій сенс у це поняття. Для мене це, перш за все, – чесність. Не лише стосовно себе, але й оточуючих. Справжній чоловік має бути надійним та обов’язковим. А також захисником для своєї сім’ї.

  Які життєві уроки дали вам батьки?


  Завжди і за будь-яких обставин залишатися людиною. Бути добрим і співчутливим. Ми переїхали до Сімферополя після депортації, і це були дуже важкі часи. Всі допомагали одне одному. І тато завжди казав: «Сьогодні ти допоможеш, а завтра допоможуть тобі». Навчили ніколи не здаватися. І лише завдяки цьому все вийде.

  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

  Це народження моєї доньки Емілії. Все стало по-іншому. Навіть не уявляю, як ми раніше без неї жили.


  Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

  Напевно, це щирість і наснага. Ну, а взагалі важко виділити щось. Це і сміх дитини, і гарна музика, і цікавий фільм. Після затяжної зими, навіть просто сонячна погода надихає.

  Як вам здається, ви вже знайшли себе?  Думаю, що ні. Я постійно вчуся і мені цікаво все нове. Людина розвивається все життя, і це дуже добре.

  Усеїн Бекіров 2


  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ZINAIDA, ХУДОЖНИЦЯ, КУЛЬТУРНА ДІЯЧКА

  Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

  Я музикант, і для мене це, перш за все, визнання слухачів. Також – коли вже молоді виконавці грають мою музику і запитують моєї поради. Ще – свобода і матеріальна незалежність.


  Як виглядає ваш стандартний день?

  Вранці, перед тим, як донька іде в садок, ми обов’язково повинні потанцювати з нею хоча б під декілька пісень. І це заряджає мене на цілий день. Потім я їду на студію. Якщо випадає вільна хвилинка – я намагаюся займатися. Зараз підходить до завершення запис мого другого сольного альбому ”Hands” за участі номінанта шести Grammy Майка Стерна зі США. Плануємо реліз у травні.

  Які якості партнера для вас важливі?

  Надійність, повага, доброта. Коли люди щасливі, їм добре навіть мовчати разом. Ми з дружиною вже розуміємо один одного без слів. Підтримка і віра сім’ї для мене – це головна запорука успіху.

  Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

  Мені взагалі дуже щастить у житті, бо мене оточують люди, які зі мною на одній хвилі. Це на підсвідомому рівні. Якщо я відчуваю, що з певною людиною мені буде важко, стараюся обмежити спілкування. Намагаюся бути чесним і завжди виконувати обіцяне. Того ж очікую від інших.

  Від чого б вам було найскладніше відмовитися?

  Відкрию вам таємницю – я страшенний ласун. Не можу відмовитися від шоколаду, тістечок тощо. Якщо у холодильнику лежить щось смачненьке, — я не засну, доки не спробую.

  Фото надала прес-служба

  Читайте також: #BOOKSHELFY: ПИТЕР КАРДОНА, ФОТОГРАФ И FASHION-ДИРЕКТОР MARIE CLAIRE 

  Статьи по теме