UA
RU

Про що жінка мовчить: Христина Соловій, співачка

Редагувати переклад

Нещодавно співачка та авторка пісень Христина Соловій випустила кліп на трек «Втікала», в якому переосмислює долю Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки. Крім того, сингл є анонсом нового альбому Rosa Ventorum, який співачка обіцяє випустити вже у травні. Христина відповіла на питання рубрики Marie Claire .

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Я дуже довго мовчала про кіберсталкера. Вважала, що це трапляється з усіма артистами більшою чи меншою мірою і привертати увагу таким чином – не мій стиль. Але він перейшов межу і почав зривати мені концерти, поширювати особисті дані. Я більше не мовчу про це, але ця історія досі не закінчилась.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

«Краще мовчи» – це назва пісні з мого нового альбому «Rosa Ventorum» Вона про те, як багато можна втратити спілкуючись лише словами. Є люди, які не чують, що ти говориш, а є ті, котрі розуміють, про що ти мовчиш. Я дуже довго не спілкувалася з колишнім хлопцем, майже три роки. Ми нещодавно зідзвонилися, розмова була приємна, але найприємнішими були моменти, коли ми мовчали.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

На зйомках мого нового кліпу я дуже стійко вдавала, що мені не холодно, хоч доводилось приховувати тремтіння, за це похвалила себе. Але на тій же зйомці непристойно вилаяла режисера, за що себе сварю тепер.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивішим досі вважаю внесення синьо-жовтого прапора у Верховну Раду України 24 серпня 1991 року. Я можу переглядати цей фрагмент сотні разів. Він мене надихає і окрилює. Є в ньому стільки світлої надії і впевненості, що вистачає затьмарити будь-які сумніви самоусвідомлення.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Акторським. Це моя мрія з юності. В кліпах намагаюся відігравати своїх героїнь глибше, ніж цього потребує жанр, тому продовжую мріяти про роль в кіно.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Пісня.

Христина Соловій

Читайте також: #BOOKSHELFY: ПИТЕР КАРДОНА, ФОТОГРАФ И FASHION-ДИРЕКТОР MARIE CLAIRE

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Усім чоловікам личить добре серце, почуття гумору, охайність і гарний парфум. Як на мене, жінок ніколи не прикрашає грубість, лицемірство, нарощені вії та нігті.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я люблю червоне сухе вино, але чомусь мені здається, що схожа я на ігристе.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Мама радила не проколювати вушка, і я не послухала. Зараз би цього не зробила. У час юнацького бунту ще був пірсинг в животі, який досі залишився.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Ох, чоловіча краса для мене явно не у зовнішності. Я захоплююсь чоловічою енергією Аль Пачіно, Роберта Де Ніро, Тома Хенкса, Кевіна Спейсі. Їх важко назвати красунчиками, як от Джастіна Бібера, до якого я зовсім байдужа.

Чим пахне щастя?

Яблучним штруделем.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: УСЕЇН БЕКІРОВ, ДЖАЗОВИЙ МУЗИКАНТ

Статьи по теме