UA
RU

Актор Дмитро Лінартович отримав важке поранення під Бахмутом

Редагувати переклад

Український актор Дмитро Лінартович був поранений у боях за місто Соледар під Бахмутом — одній з найгорячиших точок на фронті. 

Актор Дмитро Лінартович отримав поранення під Бахмутом

Дмитро Лінартович

Дмитро отримав контузію і осколкове поранення. Під час евакуації з поля бою актор записав відео, де підбадьорював українців: «Пам’ятайте, що ми на Богом даній землі, нас ніколи не зламати. Ми перемагаємо. Слава Україні!»

Наступного дня опублікував світлину з потягу для важкопоранених військових з підписом:

«Поїзд для тяжко поранених від ЗСУ. Дякую лікарям та ЗСУ за турботу! Я весь час у дорозі. Перші спроби усміхнутися. І пам’ятайте, що ми перемагаємо, бо наша українська нація є незламною!»

Лінартович — актор театру, кіно і дубляжу. Його голосом говорять Кріс Еванс у «Месниках», Юен МакГрегор у «Зоряних війнах», Біллі Зейн у «Титаніку», Вілл Сміт у «Гонитві за щастям», Ештон Катчер в «Рятівнику», Джеймс Франко у «Повстанні планети мавп», Кріс Пейн у «Некерованому», Метт Деймон у «Ми купили зоопарк». Глядачам він найбільш відомий роллю Івана Додоки у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Прототипом головного героя став льотчик часів Другої світової війни Іван Даценко. 

Також Лінартович зіграв у новому фільмі «Обмін», який розповідає про війну в Україні. На допрем‘єрний показ у Києві актор приїхав з фронту. 

На початку повномасштабного вторгнення Дмитро Лінартович став добровольцем, обороняв Київ. Зараз служить розвідником у 46-му окремому десантно-штурмовому батальйоні. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: facebook / Дмитро Лінартович

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: АКТОР ТЕАТРУ І КІНО В’ЯЧЕСЛАВ ДОВЖЕНКО 

Статьи по теме