UA
RU

Анджеліна Джолі закликала безпосередньо допомагати Україні

Редагувати переклад

Лауреатка двох премій «Оскар» Анджеліна Джолі підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення росії. Днями акторка закликала допомагати українцям напряму.

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні

Анджеліна Джолі — посол доброї волі ООН. Минулого року вона з власної ініціативи приїхала до України. Тоді акторка побувала у Львові і Бориславі. Відвідала школу-інтернат і лікарню, де лежали діти, які постраждали від ракетного удару росії по вокзалу у Краматорську. Зустрілася з волонтерами, психологами й лікарями.

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні

Днями Джолі звернулася до світової спільноти через свої соцмережі. Вона закликала людей допомагати українцям напряму:

«Мій друг Джайлз Дьюлі зараз перебуває в Україні. Він надіслав мені ці світлини українських активістів та організацій. Національні неурядові організації в Україні отримали лише 0,003% коштів, зібраних за кордоном. Ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам. І гарантує, що всі кошти від пожертвувань будуть спрямовані на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами громад, які вони представляють, пропонують найефективніший, гідний і стійкий спосіб підтримати громади, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату».

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні

Анджеліна Джолі порекомендувала організації, яких можна підтримувати безпосередньо. Це українська феміністична ініціатива «Марш Жінок», заснована Оленою Шевченко. Правозахисний жіночий рух утримує прихистки в Україні та надає гуманітарну, психологічну і юридичну допомогу жінкам по всій Україні.

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні

Ще одна благодійна організація — CASERS. Ця команда евакуює людей каретами швидкої допомоги з передової та деокупованих територій. CASERS також проводять спеціалізовану евакуацію людей зі складними потребами. Та організують онлайн-консультації лікарів і медичну допомогу для громад, які наразі ізольовані.

Також у списку Джолі українська громадська організація GAR, яка підтримує людей із травмами хребта. Вони постачають якісні інвалідні візки. І проводять тренінги, які допомогають людям із травмами спинного мозку відновити незалежність.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Angelina Jolie

Читайте також: ФУТБОЛІСТ ОЛЕКСАНДР ЗІНЧЕНКО СТАВ НОВИМ АМБАСАДОРОМ UNITED24