UA
RU

Футболіст Олександр Зінченко став новим амбасадором United24

Редагувати переклад

Гравець збірної України з футболу та захисник «Арсеналу» Олександр Зінченко приєднався до United24. Він став новим амбасадором фандрейзингової платформи.

Футболіст Олександр Зінченко став новим амбасадором United24-Фото 1

Амбасадори United24 Олександр Зінченко та Андрій Шевченко зіграють у Лондоні благодійний матч Game4Ukraine на підтримку України. Про це зіркові футболісти розповіли під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським. Гра відбудеться 5 серпня на домашньому стадіоні команди «Челсі» Стемфорд Бридж. Шевченко і Зінченко стануть капітанами команд. Мета матчу — зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області. Цей заклад російські війська зруйнували у березні 2022 року.

Володимир Зеленський привітав Олександра Зінченка у команді амбасадорів і підтримав ініціативу українських футболістів:

«Це можливість для світової футбольної спільноти об’єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні. Допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всього світового суспільства до війни».

Футболіст Олександр Зінченко став новим амбасадором United24-Фото 2

Згодом оголосять імена футболістів, які зіграють у благодійному матчі. Для тих, хто не зможе долучитися до матчу наживо, є можливість підтримати збір. Можна пожертвувати 240 гривень і взяти участь у розіграші футболок, в яких гравці вийдуть на поле, а потім залишать на них свої автографи. Олександр Зінченко наголошує, що для нього честь бути амбасадором доброї справи:

«Як батько я відчуваю та розділяю біль кожної української дитини. Тож ми будемо грати за них і заради них. Впевнений, що ми побачимо на полі багато класних гравців: і з «Арсеналу», і з «Челсі», і з інших клубів англійської Прем’єр-ліги». 

Михайло-Коцюбинський ліцей був обстріляний російськими військами 4 березня 2022 року. Ракета пройшла крізь другий і перший поверхи. Вона зруйнувала дах, вибила половину вікон. В ліцеї повністю знищені кабінети інформатики, фізики, хімії, захисту України та підсобні приміщення. Також пошкоджено спортивний майданчик. На щастя, люди, які ховалися від ворожого обстрілу в укритті, не постраждали. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: IMAGINE DRAGONS ЗНЯЛИ КЛІП ПРО ВІЙНУ УКРАЇНІ