UA
RU

Анна Різатдінова зворушила до сліз емоційним танцем

Редагувати переклад
Гордість українського спорту, олімпійська призерка з художньої гімнастики Анна Різатдінова зворушила до сліз емоційним танцем з Сергієм Прохоровим. Цим соціальним відео вони передали стан багатьох українців під час війни. Кадри танцю починаються з серця Києва – Софійської площі й чередуються з іншими символічними локаціями Києва та кадрами з України, де зараз йдуть активні бойові дії.

Анна Різатдінова зворушила до сліз емоційним танцем-Фото 1

Цей танець як символ того, що як Київ вистояв перед російською агресією минулого року, так й інші міста України будуть звільнені. Хоча й великою ціною, адже під час масштабних обстрілів немає безпечного місця, бомби попадають як в військові, так й в цивільні об’єкти інфраструктури: лікарні, школи, театри.

Танець був поставлений самими виконавцями танцю та хореографом Поліною Іщенко.

Анна Різатдінова зворушила до сліз емоційним танцем-Фото 2

«Мета соціального відео проекту нагадати усьому світу, що війна в Україні триває. Вона йде не тільки за українські землі й людей, а й за весь цивілізований світ.  Й поки інші країни думають чи надавати, чи ні Україні допомогу, українські діти кожного дня чують сирени, переховуються у бомбосховищах, щодня помирають цивільні та військові. На жаль, світ починає забувати про Україну саме в той час, коли українці найбільш потребують допомоги.

Щодня на мою країну падають російські бомби, щодня помирають герої та українські діти. В цей же час весь світ живе ніби у паралельній реальності. Росіяни приходять із символікою війни на трибуни тенісних кортів, їхні спорсмени братимуть участь у світових змаганнях з фехтування, зараз обговорюється можливість їх присутності на Олімпійських іграх…

Як громадянка, як мама, як людина, якій випала честь представляти свою країну на Олімпійських іграх, які я вважала вершиною цінностей та принципів, я не можу не обурюватись тому, що світ не хоче помічати трагедію мого народу! Саме тому мета цього відео — нагадати світу, і, на жаль, деяким українцям, що війна триває і перемога дається ціною життів наших військових і мирних людей! Ми завжди маємо це пам’ятати! Тому я запускаю хештег #stillwarinukraine. Нехай весь світ не забуває, хто саме бореться за його свободу!»

Читайте також: МАРІЇНСЬКИЙ ПАЛАЦ НА СЦЕНІ «ОСКАРА»: ІНДІЙСЬКІ ВИКОНАВЦІ СТАНЦЮВАЛИ НА ТЛІ КИЄВСЬКИХ КРАЄВИДІВ 

Статьи по теме