UA
RU

АРГУМЕНТ: Сергій Мартинюк, лідер рок-гурту «Фіолет», письменник

Редагувати переклад

В компанії Сергія Мартинюка, фронтмена гурту «Фіолет» та письменника продовжуємо підбивати підсумки 2020-го року. А поспілкувалися ми із Сергієм під час презентації кліпу гурту «Фіолет», присвяченому героям сучасної України.

Сергій Мартинюк

Головна тенденція

Травматичний 2020-ий приніс світу крім світової пандемії і самоізоляцію, яку можна розглядати і як кризове явище, і як певний шанс для людства. Шанс по-новому відкрити себе і своє місце в цьому світі. Починаючи від хорошої нагоди для максимально чесного внутрішнього діалогу з собою до можливості змінити свій спосіб життя, сферу діяльності, філософію витрачання грошей і вільного часу. Цей рік зробив нас іншими. Якими — покаже 2021-ий.

Подія року

Особисто для мене подія року — це вихід мого другого роману «Рок-н-рол» — вигаданої історії музичного закулісся України, з красивими музикантами, фатальними красунями, осінніми вулицями Києва і китом на дніпровському пляжі.

Людина року

Для мене людина року 2020-го — це молодий український режисер Антоніо Лукіч, який своїм фільмом «Мої думки тихі» вернув мою віру в цікаве і оригінальне сценаріями авторське кіно в Україні.

Читати також: АРГУМЕНТ: АННА ВАКУЛЕНКО, РЕДАКТОР САЙТА MARIE CLAIRE

Альбом року

Blue October — This is What I Live For. Новий альбом однієї з моїх найулюбленіших гітарних команд сучасності. Надрив, гіперемоційність, чуттєва лірика і світло. Чекаю відновлення концертного життя і чергових гостин Blue October в Києві.

Книга року

Аткінсон

Кейт Аткінсон — «За лаштунками в музеї». Дебютний роман відомої британської письменниці, щось середнє між класичною сімейною сагою і арт-хаусним кінематографом. Перфектна історія з чудово прописаним історичним тлом і неоднозначними, але переконнливо живими персонажами.

Фільм року

Диявол назавжди — крутезна драма Антоніо Кампоса з Томом Голлландом, Біллом Скарсгардом і Робертом Паттінсоном в головних ролях. Історія чоловічого дорослішання з американської глибинки середини 20 століття, в якій знайшлося місце і сімейній драмі, і пошукам духовності, і трешусі в дусі братів Коенів.

Що лишити…

В 2020-му я очікувано б лишив ковідні катаклізми з їхніми наслідками і, напевно, втому від пережитого. В новий рік хочеться увійти мудрішим і натхненнішим!

Читати також: ДИЗАЙНЕР ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ ТА РЕЖИСЕР ТАРАС ГОЛУБКОВ ПРО КИЇВ ТА СПІЛЬНИЙ ФЕШН ФІЛЬМ CODE:KYIV

Статьи по теме