UA
RU

В Україні перезапускається бренд «Створено Захисниками»: як отримати брендування

Міністерство у справах ветеранів України перезапускає бренд «Створено Захисниками». Мета — зробити продукцію, виготовлену ветеранами-підприємцями, впізнаваною та популярною.

В Україні перезапускається бренд «Створено Захисниками»: як отримати брендування-Фото 1

Міністерство у справах ветеранів України перезапускає бренд «Створено Захисниками». Мета проєкту — сприяти розвитку ветеранського бізнесу. А саме — зробити продукцію, виготовлену ветеранами-підприємцями, впізнаваною та популярною.

«Тривалий час проєкт був на паузі, але ми відновлюємо його. Наразі спростили алгоритм участі у проєкті для Захисників та Захисниць. Оновили договори та форми заяв і вимоги до пакету необхідних документів, аби кількість учасників збільшилася. Наразі їх вже 15. Лише за понад місяць після апгрейду проєкту маркування отримали 10 ветеранських бізнесів», — розповідають у Мінветеранів.

Бренд «Створено захисниками» планують інтегрувати у проєкт «Зроблено в Україні». Марковану продукцію вже можна зустріти на полицях магазинів. Міністерство запрошує всіх ветеранів-виробників подати заявку для отримання права використання брендування. Приєднатися до підтримки ветеранського виробництва закликають й українських ритейлерів.

Як отримати брендування «Створено Захисниками»:

  • Зберіть документи: паспорт громадянина України та посвідчення ветерана; ідентифікаційний код або паспорт (для тих, хто відмовився від ІПН); установчий документ (для юридичних осіб); документ, що підтверджує повноваження заявника діяти від імені юридичної особи (за потреби); документ, що підтверджує загальну кількість найманих працівників, зокрема ветеранів; реєстраційний номер облікової картки платника податків ветеранів; довідку ОК-5. Додайте фото, перелік продукції, де буде розміщено зображення, та короткий опис діяльності.
  • Заповніть заяву про укладення ліцензійного договору про використання графічного зображення «Створено Захисниками».
  • Надішліть документи на електронну адресу: stvoreno@mva.gov.ua (та копію на control@mva.gov.ua). Або на фізичну адресу міністерства: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001.
  • Зачекайте 15 робочих днів з моменту подання документів на відповідь щодо розгляду та подальшого укладання договору.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство у справах ветеранів України

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Статьи по теме