Закрити
UA
Мода

Година Землі: чому ми виключимо світло цієї суботи

Поділись:

Наймасштабнішу екологічну ініціативу у світі – Годину Землі, проведуть 28 березня о 20:30 за київським часом.    posts-to-db-Фото 1

Щороку у призначений час жителі планети вимикають світло та інші електроприлади, щоб звернути увагу громадськості на зміни клімату. Година Землі, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, щорічно проводиться у більш ніж 140 країнах світу з 2009 року.

Цього року Година Землі вперше проводитиметься онлайн та в домашніх умовах через поширення COVID-19. Це час для кожного з нас провести час у колі близьких людей та поговорити про важливість збереження енергоресурсів. Десятки великих міст повідомили про готовність підтримати акцію та призупинити освітлення.фелевої вежі, мечеті Шейха Заїда, вежі «Небесне дерево» в Токіо, Бранденбурзьких воріт, Колізею в Римі, вежі Петронас.

Читайте також: вісім головних еко-термінів, які повинні знати всі

Вперше екологічну акцію провели у 2007 році у Сіднеї, Австралії. Тоді вимкнули електрику майже 2,2 мільйони будинків та організацій. А вже за рік ініціативу підтримало 35 країн світу. Щороку до Години Землі долучалося все більше людей, і в 2018 році загальна кількість позначок #Connect2Earth у соціальних мережах становило 3,5 мільярди!

Цього року стати частиною події закликають The HARDKISS, Jamala, YUKO, Alina Pash, Alyona Alyonа та виховувати в собі дружні еко-звички!

posts-to-db-Фото 2

Як правильно провести Годину Землі?

  1. 28 березня, з 20:30 до 21:30, символічно вимкніть світло та інші електроприлади. Це зроблять мільйони людей на планеті на знак єдності.
  2. Скористайтеся глобальною платформою  Voice for the Planet  і проголосуйте за необхідність вживання термінових заходів щодо запобігання глобальному потеплінню.
  3. Розкажіть своїм близьким про Годину Землі, поділіться інформацією у соціальних мережах.
  4. Проведіть час у сімейному колі без використання електроенергії та гаджетів.

posts-to-db-Фото 3

Символом Години Землі є вимкнення світла на одну годину, це знак на підтримку змін, які необхідні для збереження природної різноманітності планети. І через інформування про такі заходи ми маємо можливість нагадувати стан навколишнього середовища, нашу залежність від нього, про цінність життя інших істот на цій планеті. Але Година Землі це набагато більше, ніж вимикання освітлення. Протягом тижня по всьому світу відбувається безліч різних подій – від фестивалів до природоохоронних акцій, долучаються бізнес та організації з власними практичними кроками на захист довкілля. Але головне, люди кажуть до людей. Зокрема у всьому світі відомі люди, зірки активно підтримують Годину Землі, поширюючи ідею необхідності вибирати більш стійкий спосіб життя,

– розповіла Тетяна Рябокін, Керівник відділу комунікацій та маркетингу Світовий фонд природи WWF-Україна.