UA
  RU

  Чоловік говорить: Фелікс Шиндер, музикант

  Редагувати переклад
  Відомий одеський виконавець і фіналіст "Голосу Країни", Фелікс Шиндер нещодавно презентував свою нову пісню «Румба». У пісні використані елементи танго та латиноамериканської музики. Ми в свою чергу попросили його відповісти на запитання рубрики Marie Claire.

  Фелікс Шиндер 2


  Яким повинен бути «справжній чоловік»?

  Справжній чоловік має бути сміливим, мати стрижень. Займатися своєю професією завзято, не відрощувати собі живіт, думати про своїх жінок та піклуватися про них. Я говорю про мам, дружину і мою доньку.


  Які життєві уроки дали вам батьки?

  Мама допомогла мені стати собою, дозволяла робити вибір самому. Ще мати дає мені уроки фортепіано. Тато уроки мені давав експресом на льоту. Навчив торгуватися та мовчати, коли це необхідно, думати швидко. Пам’ятаю, коли був дитиною ми грали з ним у шашки на гроші, так я відразу смакував і він вчив мене перемогам і правильним рішенням.

  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?


  Поворотних моментів у моєму житті було багато. Один із таких — коли я зрозумів, що сцена моє покликання і те, що я справді люблю. Це сталося після першого виступу у невеликому закладі.

  І моя участь у телешоу «Голос країни», звісно. Виступ із піснею «Ліхтарики» був чарівним моментом мого життя, я не відразу це зрозумів. Я тоді просто прийшов і задумав заспівати так, як останній раз.

  Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?  Є люди, які намагаються все скопіювати, повторити як у інших. Оце зовсім не про мене і це мені подобається в собі. Можливість зробити так, як Ти хочеш, розфарбувати світ, як тобі хочеться. У житті мене надихає те, в чому немає банальності, у стосунках мене захоплюють водночас хоробрі та розумні люди. Краса вчинків у різних проявах.

  Як вам здається, ви вже знайшли себе?


  Знаходити себе це процес постійний, як дихання. Запитайте, чи хочу ще подихати? Знайти потрібне слово у пісні – це знайти себе. Для тих, хто каже «знаєте, я вже знайшов себе», доля точно підготувала кілька сюрпризів.

  Фелікс Шиндер

  Якими критеріями ви вимірюєте успіх?


  У артиста один критерій: що більше людей на концерті знають і співають слова твоєї пісні, то більший твій успіх. Ще для мене успіх це коли від моєї музики людям добре.

  Як виглядає ваш стандартний день?

  Не можу нічого певного сказати. Буває, мрію лежати і дивитися хороше кіно, і мрія збувається (посміхається). А буває, проводжу дні в дорозі з концерту на концерт і сильно втомлююся. Люблю, коли репетирую з моєю командою. Зараз до мого звичного графіку додалися танцювальні тренування, це зовсім нове для мене – навчатися латиноамериканським танцям. Але в наступній моїй відео роботі на сингл «Румба» я точно хочу танцювати. Подивимось що вийде. Найкращий день із стандартних — коли я з сім’єю в улюбленому ресторані їм маленькі пельмені і проводжу час із донькою. 

  Які якості партнера для вас важливі?

  Порядність найважливіша якість, а далі можна ще багато всього сказати, але без цього все порожньо в людині. Партнерка має бути хороша (сміється).

  Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

  Я остерігаюся дурнів. І знаєте людей, від яких інтуїтивно хочеться змитися. Ніколи не чекаю і відразу зникаю з горизонту, якщо поруч неприємна людина. Потрібно довіряти своїй інтуїції.

  Від чого б вам найскладніше відмовитися?

  Мені важко було б відмовитися від мрії. А загалом я люблю поспати (посміхається). Без сну не можу. Є люди, які можуть спати зусиллям волі, це не я. Я кинув палити, майже не п’ю, іноді не їм м’ясо (навіть шашлик (сміється). Але люблю булочки з родзинками і не дай боже вони пропадуть кудись.

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: МАРКИРОВАТЬ СЕБЯ САМОМУ. 5 ПРАВИЛ СОЗДАНИЯ ЛИЧНОГО БРЕНДА

  Статьи по теме