UA
RU

Чоловік говорить: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley

Редагувати переклад
Нещодавно Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley в рамках Ukrainian Fashion Week представив свою нову колекцію «Шабаш», присвячену містифікації та пошуку енергії в світі потойбічного. Нам же він радо відповів на запитання традиційної рубрики Marie Claire. 

Kir Khartley
 

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік – це не про зовнішність, це про стержень, що формують якості і вчинки. Для мене справжній чоловік – не та людина, яка занадто демонструє своєю мужність чи б’є себе у волохаті груди кулаками, подібно озвірілому кінконгу. Не той, хто носить просторий одяг і відмовляється вірити в моду як у релігію. І ще кілька «не», моє бачення від супротивного…

Він точно не істеричний – це дуже дратує і говорить про емоційну нестабільність і незрілість. Він не злопам’ятний. Треба завжди дивитися вперед і бачити перспективу, не чіпляючись за минуле. Він сильний, йде вперед і будує своє майбутнє, спираючись на досвід без упереджень. Він не інфантильний. Адже складно уявити собі сильну особистість, що вірить у космічну силу Сейлор Мун.

Справжній чоловік не боїться своїх слабкостей, володіє достатньою самоіронією аби перетворити слабкості в фішку. Відданість, відповідальність і, звичайно, любов до своєї мами. З цієї любові починається любов до всіх жінок.

Які життєві уроки дали вам батьки?

До 12 років мене виховувала мама, вона заклала у мене впертість в досягненні мети. Вона навчила мене, не дивлячись ні на що, вірити в своє покликання. Після її смерті (з 12 до 17 років) моїми батьками стали: сестра і її чоловік. Вони навчили мене самостійності та відповідальності. За кожен свій вчинок ти сам несеш відповідальність, що б не відбувалося, все лише результат твоїх дій або бездіяльності (якщо це залежить від тебе).

У вас був поворотний момент, після якого можна поділити життя на «до» і «після»?

Так, це було двічі. Спочатку це була втрата близької людини в 12 років і я мімікрував у замкнутого, супер вразливого і ослабленого одинака, хоч і не подавав виду. До речі, мене дуже стимулювала впертість. Другий момент – переїзд із Сімферополя до Києва, Вчитися – було моє рішення, я відчував, що задихаюся від відсутності перспектив і нерозуміння у провінційному місті. Вирвавшись звідти, для мене відкрилися нові двері в середовище, де я міг розвиватися як творча одиниця.

Кирило Харитонцев

Читайте також: ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС 2021: ХТО ПЕРЕМОЖЕ

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Мене заводить і дає енергію моя робота і діяльність. Там, де інші витрачають енергію, я її отримую. Моя робота і є моє життя. Заряджає можливість змінювати вектор, оскільки крім дизайну я стилізую багато зйомок і проектів. Саме це відчуття динаміки подібне електростанції, яка при русі виділяє енергію.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Я народився знайденим (усміхається). Я розумію, що у когось цей процес займає певний час, іноді люди живуть в цьому процесі пошуку себе постійно і це нормально. Я народився впевненим, з чітким розумінням себе і своїх цілей. В кожен період це виражалося по-різному, але завжди вело до одного – моди, стилю.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Я дуже жадібний щодо своїх результатів і їх оцінці, їх завжди мало. Оцінити можна внутрішньою гармонією і творенням. Це може дозволити собі тільки успішна людина. Для мене успіх, який залежить лишень від зовнішніх, видимих факторів, це абсолютна фікція. Звичайно, матеріальне – невід’ємна практична частина нашого життя, але справжній успіх – позбавлений комплексів, забобонів і страху, що ж скажуть інші.

Як виглядає ваш стандартний день?

Це справжній квест в гонитві за необхідною тканиною або речами, аксесуарами для зйомок, малюванням ескізів, паралельними переговорами з замовниками, консультаціями онлайн зі студентами (я викладаю дизайн в університеті і європейській школі дизайну). Часто день перетікає в ніч. І найцікавіше, я недолюблюю ті рідкісні вихідні, коли є вільний час. Я знаю, як їм розпоряджатися, але більше кайфую від динаміки робочих буднів.

Які якості партнера для вас важливі?

На першому місці – почуття гумору, воно здатне скрасити будь-які непорозуміння і згладити кути. Гнучкість і вміння знаходити компроміси. Уміння піклуватися і ініціативність.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Дурна, надто самовпевнена.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від чергового замовлення, навіть тоді, коли розумієш, що більше вже нікуди (усміхається).

Фото надані прес-службою

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ЮЛІЯ ФЕДІВ, ВИКОНАВЧА ДИРЕКТОРКА УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ

Статьи по теме