UA
RU

В Україні запрацював дашборд «Гарячих ліній» з протидії домашньому насильству

Редагувати переклад

В Україні створено новий інструмент протидії домашньому насильству — дашборд «Гарячих ліній» із попередження домашнього насильства.

В Україні запрацював дашборд «Гарячих ліній» з протидії домашньому насильству-Фото 1

Міністерство соціально політики представило новий інструмент, який допоможе вдосконалити протидію домашньому насильству в Україні. Це дашборд «Гарячих ліній» із попередження домашнього насильства. Він має стати ефективним засобом координації. 

«Дашборд відображає інформацію про існуючі в територіальних громадах та регіонах «Гарячі лінії» з протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми. Включаючи контактні дані громади, в якій функціонують така лінія підтримки. Також є можливість обрати два варіанти відображення інформації: в розрізі територіальних громад та у розрізі регіонів. Це дозволяє користувачам отримати повну картину можливості звернення за допомогою на різних рівнях», — пояснюють автори дашборду.

У міністерстві закликають не соромитися звертатися за допомогою. Звернення за допомогою — це важливий крок для власного благополуччя та безпеки. Дашборд «Гарячих ліній» із попередження домашнього насильства вже доступний на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Saif71.com / Unsplash

Читайте також: ВІДКРИТО БЕЗКОШТОВНУ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Статьи по теме