UA
RU

Герцогиня Единбурзька відвідала Україну

Герцогиня Единбурзька приїхала до Києва. Вона стала першим членом королівської родини, який відвідав Україну з початку повномасштабного російського вторгнення.

Герцогиня Единбурзька відвідала Україну-Фото 1

Вчора Герцогиня Единбурзька приїхала до Києва. Вона зустрілася з Президентом України Володимиром Зеленським і першою леді Оленою Зеленською. А також із жінками, чоловіками та дітьми, які постраждали від війни.

Герцогиня Единбурзька відвідала Україну-Фото 2

«У Центрі допомоги врятованним у Києві Герцогиня дізналася про роботу Фонду ООН у галузі народонаселення. Він діє у 12 містах України. Фонд надає життєво важливу психосоціальну та юридичну підтримку тим, хто її потребує. Особливо — постраждалим від сексуального насильства. Її Королівська Високість також зустрілася з жінками-волонтерами, які допомагають своїм громадам подолати наслідки атак, сприяючи діяльності з охорони психічного здоров’я дітей», — повідомили у соцмережах королівської родини. 

Герцогиня Единбурзька відвідала Україну-Фото 3

Герцогиня Единбурзька стала першим членом королівської родини, який відвідав Україну з початку повномасштабного російського вторгнення.

Герцогиня Единбурзька відвідала Україну-Фото 4

Королівська родина підтримує Україну під час війни з росією. Королева Єлизавета ІІ робила пожертву в Комітет з надзвичайних ситуацій Великобританії на допомогу українцям. Король Чарльз зустрічався з бійцями ЗСУ, які проходили підготовку на навчальній базі в Англії. Принц Вільям зустічався з українськими біженцями у Польщі. Принцеса Уельська Кетрін відвідувала громадський центр, який підтримує українців, і збирала посилки з гуманітарною допомогою

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Royal Family

Читайте також: КОРОЛЬ ЧАРЛЬЗ ІІІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ГРОМАДСЬКИХ ОБОВ’ЯЗКІВ

Статьи по теме