UA
RU

Free The Leopards: Як мода може допомогти Україні отримати танки

Редагувати переклад

У соцмережах набуває популярності новий гештег #FreeTheLeopards, за допомогою якого користувачі намагаються умовити уряд Німеччини дозволити передавати танки Leopard Україні.

Free The Leopards танки для України

Користувачів соцмереж закликають опублікувати селфі з підписом #FreeTheLeopards

Гештег запустила офіційна цифрова платформа України. Користувачів соцмереж Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, LinkedIn закликають приміряти улюблені речі з леопардовим принтом, зробити селфі та опублікувати світлину з підписом #FreeTheLeopards:

«Леопардовий одяг давно забутий, але зараз саме час поритися у своєму гардеробі. Одягни улюблені леопардові речі і запость фото. Привеземо танки Leopard в Україну!»

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Ukraine.ua (@ukraine.ua)

Найбільшу кількість фото наразі зробив стиліст з Німеччини Франк Пітер Вайлд, який підтримує Україну з 24 лютого і щодня публікує селфі в жовто-блакитному одязі.

Free The Leopards танки для України

Франк Пітер Вайлд

До акції приєдналися українські зірки. Група Tvorchi підтримала флешмоб і нагадала, що українці кожного дня захищають не тільки себе, але й усю Європу.

Free The Leopards танки для України

Tvorchi

Фото в леопардовій шубі опублікувала співачка Джамала: «Поки хтось тягне час, ми маємо діяти і тиснути. Чим більше я злюсь, тим більше хочу донатити та всіляко допомагати. Але тільки цього недостатньо. Нам потрібна підтримка світу!»

Free The Leopards танки для України

Джамала

Реперка Alyona Alyona вважає, що Німеччина повинна почути українців і нарешті надати «Леопардів». Заклик вона підтримала світлиною, зробленою у Франкфурті-на-Майні.

Free The Leopards танки для України

Alyona Alyona

Співачка Оля Полякова на підтримку флешмобу сфотографувалася в образі героя «П’ятого елементу» Рубі Рода.

Free The Leopards танки для України

Оля Полякова

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець сфотографувався с іграшковим леопардом.

Free The Leopards танки для України

Дмитро Лубінець

 

Омбудсман України звернувся до колег: «Що спільного між правами людини і танками Leopard, запитаєте ви! Відповідаю — те, що «леопарди» допоможуть захистити права людини в Україні. Звертаюся до всіх правозахисних організацій та інституцій. Звертаюся до своїх колег з інших країн, говоріть про це, пояснюйте та підтримуйте Україну! Допоможіть Україні звільнити леопардів! Іграшковий у мене вже є, а потрібні — справжні!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: ukraine.ua, Instagram / Frank Wilde, Instagram / Tvorchi, Instagram / Alyona Alyona, Instagram / Jamala, Instagram / Оля Полякова, Instagram / Дмитро Лубінець

Читайте також: ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА У ВИШИВАНЦІ MUST HAVE. ПАТРІОТИЧНЕ ВБРАННЯ ПЕРШОЇ ЛЕДІ У ДАВОСІ

Статьи по теме