UA
RU

Акторки Гіларі Свенк та Алісса Мілано стали амбасадорками United24

Редагувати переклад

Американські акторки Гіларі Свенк та Алісса Мілано стали амбасадорками офіційної фандрейзингової платформи України United24.

Акторки Гіларі Свенк та Алісса Мілано стали амбасадорками United24-Фото 1

У фандрейзингової платформи United24 — нові амбасадори. Ними стали відомі голлівудські акторки. Це дворазова лауреатка премії «Оскар» Гіларі Свенк. І зірка серіалів «Район Мелроуз» та «Усі жінки — відьми» Алісса Мілано. 

Акторки Гіларі Свенк та Алісса Мілано стали амбасадорками United24-Фото 2

Гіларі Свенк зосередить зусилля на підтримці напряму «Медична допомога». Цей напрям також підтримують відомі голлівудські актори Барбра Стрейзанд і Лієв Шрайбер

«Вже понад два роки Україна страждає від жорстокого та несправедливого російського вторгнення. Мир і безпека для українців мають настати. І ми повинні допомогти їм досягти цього. Я підтримую народ України та закликаю всіх робити те саме», — заявила Гіларі Свенк.

Акторки Гіларі Свенк та Алісса Мілано стали амбасадорками United24-Фото 3

Алісса Мілано разом з акторами Марком Стронгом та Іванной Сахно підтримуватиме напрям «Освіта і наука». 

«Повномасштабна війна в Україні — нелюдяна, підла та варварська. Вона має закінчитися справедливим миром і перемогою України. Українці, знайте: я буду з Україною і підтримуватиму вас на цьому шляху», — пообіцяла Алісса Мілано. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: UNITED24 ПОКАЗАЛИ РОБОТІВ І МОРСЬКІ ДРОНИ, НА ЯКІ ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ: ЇХ МОЖНА ПОБАЧИТИ У МУЗЕЇ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Статьи по теме