UA
RU

Instagram та Facebook почали видаляти пости про таблетки для переривання вагітності

Редагувати переклад

Це дивне нововведення почало функціонувати після скасування справи Роу проти Вейда.

Щойно Верховний суд у справі Роу проти Вейда скасував заборону на переривання вагітності на ранніх строках, що відбувся 24 червня, в Інстаграм та Фейсбук почали зникати пости, в яких згадується про пігулки для переривання.

Instagram та Facebook почали видаляти пости про таблетки для переривання вагітності-Фото 1

Як повідомляє The Guardian, медіа-розвідувальна компанія Zignal Labs помітила, що в цих соціальних мережах підвищився інтерес користувачів до подібної контрацепції, а саме до пігулок, таких як міфепристон і мізопростол, після рішення Верховного суду. Користувачі використовавули онлайн-платформами для розповсюдження інформації про те, як  можна легально отримати доступ до цих ліків за допомогою таких служб, як Hey Jane, Just the Pill і Choix в певних штатах. 

Та ці публікації, опубліковані у Facebook та Instagram, були видалені, при чому майже відразу після публікації. Журналіст Associated Press спробував поділитися на Facebook дописом із пропозицією надіслати таблетки для переривання вагітності, який був видалений за хвилину. Як повідомляє The Verge, дописи з пропозицією вогнепальної зброї або марихуани, які також заборонені відповідно до політики компанії Меta, не були негайно видалені.

Читайте також: Жінкам від жінок: жіночий фонд ООН надасть гранти для громадських організацій України

Звісно, прес-секретар Meta Енді Стоун відреагував у Твіттері та пояснив, чому компанія прибирає подібні публікації:

Вміст, який пропонує купити, продати, подарувати, порекомендувати чи пожертвувати фармацевтичні препарати, заборонений. Дозволено вміст, який обговорює доступність ліків, що відпускаються за рецептом. Ми виявили деякі випадки неправильного застосування та виправляємо їх.

Таке резонансне рішення компанії може призвести до неприємних наслідків, тому ми продовжуємо спостерігати, як будуть розгортатися події.

Фото:unsplash.com

Статьи по теме