Закрити
UA
Мода

Як думки формують нашу реальність (за мотивами книги Джона Кехо «Підсвідомість може все»)

Поділись:

Завжди перед тим, як щось зробити, необхідно ухвалити рішення щодо здійснення задуманого. Іншими словами, наші думки породжують наші події. 

На думку психологів, щодня в нашій голові живе понад 75 тисяч думок. 95% з них – повторюються. 80% думок – негативні. Ви тільки вдумайтеся в ці цифри, адже це не казки, а справжня реальність. 

Наш мозок влаштований таким чином, що все те, що ми поміщаємо, відображається в реальному житті. Давайте розберемося, як це відбувається з погляду Джона Кехо.

posts-to-db-Фото 1

«Підсвідомість може все!» Джон Кехо

Купити

«Усі думки, почуття, емоції, які ми пропускаємо через себе, залишаються у нашій підсвідомості. Чим частіше вони повторюються, тим швидше матеріалізуються у фізичному світі»

Підсвідомість має величезну силу, за допомогою якої вона впливає на наше життя. Але все залежить лише від нас. Адже ми обираємо те, що відчувати, думати, відчувати. Напевно, ви чули фразу про те, що: «Важлива не сама ситуація, а наша реакція на неї». Підсвідомість запам’ятовує кожен рефлекс на те, що відбувається. Чим частіше ми відчуваємо одні й самі почуття, прокручуємо в голові повторювані думки, тим швидше воно підтверджує це все як певні моменти в житті. Ви можете сказати, що не хочете погано почуватися, тому що волієте мати відмінне здоров’я. Виникає питання: «Чому ж ви тоді думаєте тільки про хворобу?». Все дуже просто: хочете бути здоровим – думайте про хороше самопочуття, фільтруйте думки, займайтеся спортом, правильно харчуйтеся. І отримаєте бажане.

Читайте також: 5 КРОКІВ НА ШЛЯХУ ДО СЕБЕ

posts-to-db-Фото 2

«Щоб змінити зовнішні обставини, потрібно спочатку змінити внутрішні». 

Самі собою хвороба, страх, переживання нікуди не дінуться, а то й змінити свої думки і переконання. У більшості випадків ми просто звикли думати про те, як нам погано, на роботі мало платять, а близькі друзі чомусь зраджують. Немає нічого дивного, що це переслідує нас у житті. Нам тільки здається, що зовнішній світ впливає наш настрій і самопочуття. Насправді: «Що ми випромінюємо, те й отримуємо». Згадайте моменти, коли вам було дуже добре. Можливо, це важлива покупка, реєстрація шлюбу чи народження дітей. У такі особливі періоди життя ви не помічали, що відбувається навколо: погане чи добре. Вам просто було добре через те, що потік приємних подій автоматично підтягувався у ваше життя. Тому в даному випадку, як і з тортиком: “Покладеш смачне в середину, насолодишся приємним смаком”.

posts-to-db-Фото 3

«Постійно думаючи, як знайти правильну відповідь, можна отримати зворотний результат»

Іноді нам необхідно ухвалити важливе рішення. Одне тільки слово «важливе» змушує трохи сіпатися ліве око. Ми можемо годинами, а то й днями чи тижнями розмірковувати над тим, як вчинити. Звісно, ​​якщо дозволяє час. Наш мозок настільки перевантажений інформацією щодо вирішення певного питання, що він відмовляється нам допомагати. Тому найкраще дати завдання нашій підсвідомості та відпустити ситуацію.

Джон Кехо рекомендує дуже просту, але ефективну вправу в тому випадку, коли потрібно швидко прийняти рішення.

Необхідно зайняти зручне положення тіла, розслабитися, зробити кілька глибоких вдихів, видихів і сказати собі 10 разів: «Я завжди приймаю вірні рішення». Говоріть ці слова впевнено та чітко. Коли ви скажете цю фразу 10-й раз, відразу зробіть вибір. Перше, що спаде на думку, і буде правильним рішенням. 

Читайте також: 5 ЗВИЧОК, ЯКІ ПІДВИЩАТЬ РІВЕНЬ ЩАСТЯ У ЖИТТІ

posts-to-db-Фото 4

«Якість вашого життя залежить від якості ваших думок»

Чим більше ви думаєте про хороше, тим більше прекрасних подій ви притягуєте до свого життя. Звісно, ​​це непросто. Особливо тоді, коли ви звикли жити накатаною колією. Але привчаючи себе позитивно думати, ви даруєте собі важливий подарунок – квиток у нове життя. Є чудова вправа для того, щоб навчитися контролювати свої думки. Поставте на своєму телефоні будильники через деякі проміжки часу (можна без звуку, щоб не дратуватись). Наприклад: на 09:00, 11:00, 13:00 і т.д. Щоразу, коли дзвонить будильник, відстежуйте те, про що ви думаєте в цей момент. Якщо про щось негативне, перебудовуйте ваш мозок на позитивну хвилю. Спочатку дуже важливо виробити звичку далі буде простіше.

posts-to-db-Фото 5

«В що ви вірите, те й отримуєте»

Як би дивно, можливо, це не звучало, але те, що ви зараз маєте, прийшло у ваше життя завдяки переконанням, що глибоко вкорінилися, і вірі в це. На свідомому рівні не завжди виходить зізнатися собі у причинах бідності, поганому здоров’ї, проблемах у взаєминах. Звичайно, простіше знайти безліч аргументів, щоб переконати когось у тому, що це життя зіграло з нами злий жарт. Але якщо подивитися правді в очі і копнути трохи глибше в підсвідомість, воно здатне повідомити нам зовсім не райдужну правду.

Головною причиною відсутності грошей у вашому житті може бути ваша віра в те, що «чесною працею великих грошей не заробиш», «бути багатим – небезпечно для життя», «гроші псують людей». І це лише кілька переконань, що стосуються важливого інструменту у житті кожної людини.

Подумайте над тим, у що ви вірите, та проаналізуйте взаємозв’язок із тим, що маєте.

Автор: Марина Січкар