UA
  RU

  5 кроків на шляху до себе

  Давайте знайомитись із собою.

  5 кроків на шляху до себе Фото 1


  Дуже часто життя виходить із-під нашого контролю. Ще вчора, здавалося, все було, як у казці: хатинка біля моря, принц на білому коні та робота мрії. Але щось пішло не так. Життєва система як Windows на комп'ютері дала збій. Несподівано, коли ніхто цього не очікував. І якщо з технікою трохи простіше: викликав майстра та через деякий час система відновлена. То в реальному житті все набагато складніше. Іноді важко дати раду тому, чому небо не ніжно-блакитне, а з темними хмарами. Найчастіше річ у нас самих. Адже це над нашою головою зібралися хмари. Розглянемо п'ять кроків, які допоможуть розібратись у собі.

  Крок 1. З'ясуйте головну причину стану

  Іноді в житті відбувається якась неприємна подія, яка тягне за собою низку проблем, і вони з кожним днем ​​тільки накопичуються. У такі моменти здається, що мозок просто не витримає цієї напруги. 


  За обставин, що склалися, головне – з'ясувати причину того, що зараз відбувається у вашому житті. Чесно дайте відповідь на запитання: «Що є першопричиною моїх проблем?».

  Може зненавиджена робота сидить уже у вас поперек горла. Тому розпочалися конфлікти з колегами та проблеми зі здоров'ям. Подумайте, коли все це почалося і що сталося до цього.

  Читайте також: ЯК ВИРІШИТИСЯ НА ЗМІНИ, ЯКЩО БОЇШСЯ ПРОВАЛУ


  5 кроків на шляху до себе Фото 2

  Крок 2. Зробіть ревізію у своєму житті

  Буває, що захаращена квартира або будинок, перевантажений інформацією телефон, або тяжкі стосунки тягнуть нас на дно. Зробіть генеральне прибирання свого простору, перегляньте всі речі, видаліть непотрібні фотографії на телефоні. Звільніть місце для нового. Не шкодуйте ту «бежеву кофтинку», в якій ви не почуваєтеся комфортно. Віддайте її нужденним. Або ж ви думаєте, що, можливо, колекція з однотипних фото колись вам знадобиться. Напевно, між деякими з них немає значної різниці. Сміливо очищайте телефон від непотрібного. Після роботи ви переконаєтеся, як легко вам стало дихати. 

  Крок 3. Здійсніть мрію, що давно відкладається.

  Напевно, є щось таке, на що у вас постійно не вистачає часу, але ви давно мрієте про це. Вже п'ять років збираєтесь піти на танці, прокручуючи в голові, як здорово ви колись танцювали? Година «X» настала. Досить відкладати. Час на вас не чекає, це ви намагаєтеся його упустити. Реалізуйте свої справжні бажання - саме вони приведуть вас до себе, справжньої. Просто почніть діяти за покликом серця і побачите, як ваше життя почне змінюватися. У цьому немає ніякої магії, є лише ви та ваші бажання.  5 кроків на шляху до себе Фото 3

  Крок 4. Дайте собі час

  Шалений ритм життя заганяє нас у глухий кут, з якого складно вибратися. Щодня більшість завдань ми здійснюємо на автопілоті. Це вибиває нас із колії, тому що ми вже не розуміємо, хочемо ми робити деякі речі або здійснюємо їх тільки через те, що так звикли. Дайте собі час для того, щоб зрозуміти ваше справжнє «хочу». Вам спочатку може здатися, що ви пропустите щось важливе, коли зупиніться. Насправді ж невелика пауза дозволить багато чого зрозуміти, усвідомити та прийняти. 


  Читайте також: БОРОТЬБА З ТРИВОЖНІСТЮ: 5 КРАЩИХ КНИГ НА цю тему 

  Крок 5. Проводьте більше часу на природі

  Природа має величезну силу. Вона може бути 1) подругою, якою можна поплакатися у жилетку; 2) відмінним антидепресантом; 3) місцем сили та енергії. Виділяйте час на те, щоб бувати якнайчастіше в лісі, біля річки, в парку. Як тільки ваше возз'єднання з природою стане регулярним, ви побачите, як покращиться самопочуття та взаємозв'язок із собою. Можете додати до проведення часу на свіжому повітрі медитацію, читання книги, гру в теніс. Робіть те, що вас наповнює. І не бійтеся куштувати. Тільки так ви зрозумієте, що ваше, а що ні.

  Автор: Марина Січкар


  Статті на тему