UA
RU

Франко-українська торгово-промислова палата і Яна Степаненко презентують першу колекцію NFT в підтримку України

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) разом із Яною Степаненко презентують першу колекцію NFT в підтримку України. Прибуток буде перераховано національному реабілітаційному центру Unbroken.

Франко-українська торгово-промислова палата і Яна Степаненко презентують першу колекцію NFT у підтримку України-Фото 1

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) з радістю оголошує про запуск першої колекції невзаємозамінних токенів (NFT) під назвою CCIFU 4 UA. Цей унікальний проєкт покликаний не лише продемонструвати інноваційний дух CCIFU, але й надати суттєву допомогу країні у цей складний час. Основна місія проєкту — допомогти Україні. Прибуток, отриманий від продажу NFT, буде перераховано національному реабілітаційному центру Unbroken. Центр Unbroken надає комплексну медичну допомогу дорослим та дітям, які постраждали від війни. У планах Палати для початку зібрати 50 000 євро. 

Франко-українська торгово-промислова палата і Яна Степаненко презентують першу колекцію NFT у підтримку України-Фото 2

Амбассадором колекції стала 13-річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час ракетного удару по вокзалу в Краматорську. Незламна дівчинка пробігла 5 км на протезах під час Бостонського марафону, щоб зібрати гроші на протез українському військовому. Сьогодні Яна закликає усіх небайдужих благодійників підтримати українських захисників та дітей, які потребують протезування, та придбати NFT-колекцію, аби допомогти їм встати на ноги у буквальному сенсі.

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) Яна Степаненко колекція NFT у підтримку України

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) Яна Степаненко колекція NFT у підтримку України

Колекція CCIFU 4 UA складається з чотирьох серій. Кожна з серій представлена ексклюзивними NFT-картинами. Ціна токенів варіюється від 100 до 300 євро. Придбавши NFT, ви не лише станете власником цифрового мистецтва, але й внесете свій вклад у важливу справу. CCIFU 4 UA поєднує в собі визначні пам’ятки Франції та України, підкреслюючи глибокі зв’язки між двома народами. Тріумфальна арка та Ейфелева вежа, символи Франції, зображені на NFT в кольорах українського прапору. З іншого боку, Батьківщина-мати та статуя Незалежності на Майдані Незалежності в Києві представлені в кольорах французького триколору.

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) Яна Степаненко колекція NFT у підтримку України

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) Яна Степаненко колекція NFT у підтримку України

Протягом століть Франція була прикладом для всієї Європи, очолюючи боротьбу за свободу, рівність та братерство. Сьогодні Україна переймає цей прапор, мужньо відстоюючи свій шлях до європейських цінностей на полі бою. NFT-колекція CCIFU 4 UA символізує прагнення до свободи, підтримку з боку Франції та об’єднання цінностей двох народів. Щоб придбати NFT-картини, треба підключити гаманець MetaMask.

Франко-українська торгово-промислова палата і Яна Степаненко презентують першу колекцію NFT у підтримку України-Фото 7

«У цей складний час для України ми, як відповідальна бізнес-спільнота, не можемо залишатися осторонь. Запуск колекції NFT CCIFU 4 UA — це наш спосіб продемонструвати солідарність з українським народом та надати практичну допомогу тим, хто її найбільше потребує. Ми віримо, що об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати будь-які труднощі”, — зазначила директорка CCIFU Мод Жозеф.

Усі, хто придбає NFT з колекції «CCIFU 4 UA», отримають додаткові бонуси:

  • Запрошення на ексклюзивні онлайн-заходи з відомими особистостями та експертами
  • Знижки на участь у конференціях та форумах, організованих CCIFU
  • Можливість отримати персоналізоване NFT-свідчення про внесок у підтримку України

Франко-українська торгово-промислова палата і Яна Степаненко презентують першу колекцію NFT у підтримку України-Фото 8

«Я пережила дуже важкі моменти. Два роки тому на вокзалі у Краматорську я втратила дві кінцівки. Було важко, боляче. Проте я не здавалася. І завдяки допомозі моїх тренерів та фізичних терапевтів у Національному реабілітаційному Центрі Unbroken Першого медоб’єднання Львова цієї весни пробігла 5 км на Бостонському марафоні. І змогла зібрати кошти на біговий протез для українського військового Олександра Рясного, який також втратив кінцівку і проходить реабілітацію та лікування у цьому центрі. Я щиро вдячна своїм лікарям і з радістю підтримую проєкт CCIFU 4 UA від Франко-української торгово-промислової палати, щоб допомогти цим чудовим спеціалістам Центру НЕЗЛАМНІ рятувати та покращувати життя поранених дітей та дорослих. Для мене це дуже важливо”, — каже Яна Степаненко.

Придбати першу колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) від CCIFU можна за посиланням.

Розробником колекції NFT CCIFU 4 UA виступила компанія Primsell, яка спеціалізується на створенні унікальних NFT-проектів і є членом Франко-української торгово-промислової палати. Primsell розробила технологію, яка дозволяє купувати NFT за допомогою банківської картки, а отже, не обов’язково мати криптовалюту.

 

 

 

 

Статті на тему