Закрити
UA
круглий стіл Цифрова інклюзія застосунок Digital Inclusion
Мода

Як долучитися до круглого столу на тему соціального партнерства для цифрової інклюзії. Він відбудеться 7 квітня онлайн

Поділись:

У п’ятницю, 7 квітня 2023 року, об 11:00 відбудеться круглий стіл на тему “Соціальне партнерство для цифрової інклюзії на прикладі мобільної програми “Цифрова інклюзія”.

Що обговорюватимуть на конференції

У ході конференції обговорюватиметься ініціювання утворення мережі партнерів для поширення досвіду мобільного застосунку “Цифрова інклюзія”, соціальне партнерство для цифрової безбар’єрності, можливості використання мобільного застосунку Digital Inclusion у сфері підтримки ментального здоров’я, використання застосунку Digital inclusion для розвитку комунікативних навичок дітей в послузі раннього втручання, цінність програми Digital Inclusion як інструмента для альтернативної та додаткової комунікації, ініціювання утворення фокус-групи розробки методики використання та багато інших цікавих тем.

Детальніше про програму заходу можна дізнатися за посиланням.

Як долучитися до конференції

Зареєструватися для участі в конференції можна за посиланням.

Щоб підключитися до заходу в Zoom, перейдіть за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 894 8789 1492

Код доступу: 1

Що таке Digital Inclusion

Digital Inclusion є першим у світі україномовним мобільним застосунком для спілкування, соціалізації і розвитку у цифровому світі. Ця програма є результатом багаторічної національної програми соціального партнерства для цифрової інклюзії та публічного діалогу, який розпочався у 2020 році. Програму апробовано у закладах дошкільної, шкільної, позашкільної та вищої освіти, медичних закладах, бібліотеках, громадських організаціях за участі користувачів, для яких створено програму Digital Inclusion, експертів, освітян, батьків, психологів, логопедів, митців, представників державних органів та місцевих громад у різних областях України.

Для чого використовують застосунок Digital Inclusion

  1. Використання альтернативної та додаткової комунікації для забезпечення безбар‘єрності людей з особливими потребами у всіх сферах життя, зокрема у сфері охорони здоров‘я, культури, освіти та у побуті (у громадському транспорті, магазинах, банках, на пошті та в інших громадських місцях).
  2. Соціальна адаптація та інтеграція людей із розладами мовлення або комунікації, коли мовлення тимчасово ускладнено або неможливо.
  3. Популяризація Digital Inclusion як інструменту альтернативної і додаткової комунікації (АДК) у сфері охорони здоров’я, культури, освіти.
  4. Розвиток мовлення у людей із розладами спектру аутизму.
  5. Для комунікації людей із особливими потребами після інсульту.
  6. Формування навичок користування інформаційно-комунікаційними технологіями.
  7. Використання сучасних технологій при роботи команди супроводу дитини з особливими освітніми потребами.
  8. Розвиток креативного мислення та творчих здібностей.
  9. Популяризація культурної спадщини та сучасної культури.
  10. Формування екосвідомості та дбайливого ставлення до природи.
  11. Соціальне партнерство та обмін досвідом використання можливостей програми Digital Inclusion на мобільних телефонах, планшетах та ноутбуках.
  12. За допомогою цієї програми можна здійснювати комунікацію з близьким оточенням і незнайомцями в Україні та інших країнах. Завдяки такому наповненню програми Digital Inclusion можна дати поштовх для розкриття творчих здібностей, уяви та фантазії. Усе це буде сприяти кращому взаєморозумінню між людьми та підвищить якість життя завдяки новітнім технологіям.

Як завантажити застосунок Digital Inclusion

Перший в світі україномовний мобільний застосунок Digital Inclusion можна завантажити онлайн:

Для використання на ноутбуках створено вебверсію.