UA
RU

Mindly – нова платформа з надання психологічної допомоги онлайн

Редагувати переклад
Команда українців створила Mindly – платформу з надання психологічної допомоги онлайн. Мета проєкту - зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

Mindly

“Наразі наша місія є соціальною. Ми прагнемо, щоб у ці складні часи всі українці мали змогу отримати безкоштовну терапію. Для реєстрації на платформі достатньо української банківської картки. Наші психологи отримують сплату за всі проведені сесії, бо ми не віримо у безкоштовну працю. Вони знаходяться так само в Україні, мають сім’ї, які треба утримувати, та емоційно дуже вкладаються у свою роботу. Ми вважаємо, що неможливо отримати якісну консультацію, якщо ти психолог-волонтер. Як бізнес, увесь прибуток — 25% комісії за платні консультації,  ми реінвестуємо у безкоштовні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе і таким чином допомогти тим, хто її потребує або зробити офіційний донейт”,- розповідає засновник платформи Дмитро Подолєв.

Перевагою платформи є те, що людина може безкоштовно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Mindly — це місце, де можна знайти перевірених спеціалістів.  Тільки топ 3% психотерапевтів потрапляють до команди. “Ми проводимо особисті співбесіди, збираємо рекомендації, дивимося на досвід та освіту. Обов’язково отримуємо зворотній зв’язок від клієнтів після сесій і таким чином створюємо рейтинг найкращих психологів,”- коментують представники команди.

Наразі на платформі  вже зареєстровано  3000 користувачів і проведено більше 1 000 сесій.

Навчитись жити усвідомлено — надважливо. Маємо памʼятати це завжди, а особливо в такі непрості часи.

Для запису на консультацію достатньо перейти за посиланням: https://mindlyspace.com/

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО СПАТИ, КОЛИ НЕМА 8 ГОДИН ДЛЯ СНУ?

Статьи по теме