UA
RU

Міноборони затвердило емблеми на комір для Служби військового капеланства ЗСУ

Редагувати переклад

Міністерство оборони України затвердило емблеми на комір для капеланів християнського, мусульманського, юдейського віросповідання.

Міноборони затвердило емблеми на комір для Служби військового капеланства ЗСУ-Фото 1

Як зазначили у Міністерстві оборони, ця ініціатива виникла у зв’язку з організацією конфесійного представництва військових капеланів та задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців:

Міноборони затвердило емблеми на комір для Служби військового капеланства ЗСУ-Фото 2

«Емблема для капеланів християнського віросповідання являє собою однораменний хрест із розбіжними променями, нижній з яких видовжений, а верхній завершується тупим кутом. Хрест має рельєфний пружок. Для мусульманських священнослужителів розроблено емблему у вигляді рельєфного півмісяця, а комір капеланів юдейського віросповідання прикрашатиме рельєфне зображення зірки Давида».

Міноборони затвердило емблеми на комір для Служби військового капеланства ЗСУ-Фото 3

Міноборони запустило Службу військового капеланства ЗСУ восени 2022 року. Це структурний підрозділ Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України. На неї покладається реалізація конституційного права на свободу світогляду та віросповідання. А також організація заходів щодо задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців, працівників ЗСУ та членів їхніх сімей.

Міноборони затвердило емблеми на комір для Служби військового капеланства ЗСУ-Фото 4

Служба військового капеланства взаємодіє з релігійними організаціями. Консультує військове керівництво Збройних Сил України з релігійних питань. І організує відбір кандидатів та підготовку військових капеланів.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство оборони України

Читайте також: ЗАПРАЦЮВАЛА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПИТАНЬ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПРОТЕЗУВАННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ