На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи

У Києві на території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи. Внаслідок російської атаки тут загинуло 2 людей. 

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 1

На території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко:

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 2

«Внаслідок атаки рф на цій локації 2 осіб загинуло, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей. Доба безперервної та самовідданої роботи. Дякую кожному, хто допомагав, рятував, підтримував. Неймовірна сила єдності українців. Загалом станом на зараз у Києві внаслідок російських ударів 8 липня загинуло 29 осіб, серед яких 4 дитини, та 117 людей постраждало, з них — 10 дітей».

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 3

Наслідки російської атаки на лікарню «Охматдит»

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що двоє загиблих — лікарка й родич одного з пацієнтів медичного закладу. Внаслідок терористичної ракетної атаки росіян на дитячу лікарню понад 50 людей отримали поранення; ураження кількох медиків — важкі.

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 4

627 дітей перебували в лікарні «Охматдит», коли в неї влучила російська ракета. Одразу після атаки була організована операція із переведення пацієнтів до інших медзакладів Києва. 94 дитини були доставлені до міських дитячих клінічних лікарень №1, №2, №4, та №7, Інституту нейрохірургії, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Національного інституту раку, Перинатального центру №7, клінік «Денис», «Добробут». У вцілілих будівлях «Охматдиту» залишилися на лікуванні 68 пацієнтів. 465 дітей, які потребували планового лікування, обстежені, їх тимчасово виписали додому.

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 5

У МОЗ повідомили про руйнування. У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна. Зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому корпусі пошкоджено 12 відділень. З них 8 — хірургічних, 5 — онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Пошкоджена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 6

Охматдит тимчасово не надає медичні послуги пацієнтам за напрямами «Токсикологія» та «Невідкладна медична допомога». Призупинив роботу травмпункт.

Зробити благодійний внесок до фонду «Охматдит» можна за посиланням.

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 7

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 8

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 9

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 10

На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи-Фото 11

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Вікторія Говорущенко

Читайте також: СЬОГОДНІ У КИЄВІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ

Статьи по теме