UA
  RU

  Новий чат-бот для психологічної підтримки “Слова допомагають”

  Для підтримки українців у складний період.


  Справитися самотужки з тим напливом емоцій та переживань у воєнний час надзвичайно складно. Іноді хочеться почути ті самі заспокійливі слова, тому команда Центру психологічного здоров’я НаУКМА створили чат-бот “Слова підтримки”, який підбирає підходящі слова підтримки.

  Новий чат-бот для психологічної підтримки “Слова допомагають”-Фото 1


  Такий проект не новий, адже з початку війни вже є декілька чат-ботів, які допомагають українцям пережити війну з психологічної точки зору. Але помічник  “Слова допомагають” дещо відрізняється від своїх попередників: його мета підібрати правильні слова підтримки згідно психологічного стану користувача. В ньому також пояснюються різні види станів та емоцій, даються практичні поради, як допомогти собі самому, якщо немає можливості звернутися до спеціаліста. І головне, це мотивуючі фрази, які були сказані реальними людьми.

  Читайте також: Флешбеки з нещодавнього минулого: що це і чому відбувається

  Чат-бот працює цілодобово і доступний кожному українцю через будь-який гаджет. Для того, щоб почати з ним роботу, необхідно вказати боту свій настрій чи стан, в якому ви зараз знаходитесь. Також  “Слова допомагають” можна використовувати у випадку, якщо ви хочете допомогти іншій людині справитись з тривожним станом чи іншими негативними емоціями. Тут можна знайти безліч порад, які працюють.


  Фото: unsplash.com

  Статьи по теме