UA
RU

Про що жінка мовчить: Ольга Чевганюк, співзасновниця зоозахисної громадської організації UAnimals

Редагувати переклад
16 березня о 9:00 UAnimals Ольга Чевганюк разом із однодумцями вийде на мітинг, та закликає приєднатися всіх, хто проти негуманного ставлення до тварин, прийти на мітинг біля Верховної Ради «Вимагаємо ухвалення зоозахисних законів!», з метою нарешті домогтися прийняття в України зоозахисних законів, які зокрема заборонять притравочні станції, фотопослуги з тваринами, діяльність хутрових ферм. Ми приєднаємося до Ольги та в свою чергу попросили її приєднатися до героїнь рубрики Marie Claire.

зоозахисні закони

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Сьогодні та завжди не варто давати поради, якщо їх не просять. А надзвичайно актуально взагалі тримати при собі інформацію, яку ви не перевірили. Якщо ви щось постите в instagram чи Facebook, то точно маєте перевірити всі джерела і запевнитись, що то є істина та покращить якимсь чином життя людей. Тому що забагато перекривленої інформації та великий брак правди у нашому суспільстві. Постити аби що, займаючи цим неоціненний час людей – моветон.

А мовчати не можна про те, що вам болить: погане виховання, глобальне потепління, необізнаність у важливих питаннях, життя тварин. Бо коли вам дійсно болить і ви живете саме так, як заявляєте про це, вас точно почують.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З собою та морем. З донькою, коли щовечора вона засинає у моїх обіймах.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Сьогодні от хвалила, бо гарно свої обов’язки з підготовки до мітингу виконала, ще й у спокійному ритмі, без метушні, якої так важко уникнути у містах-мільйонниках.

Сварю зазвичай за ігнорування явних проблем. Знаєте, коли тобі не комфортно, або весь час одна й та сама ситуація у відносинах повторюється, а ти думаєш, ну минеться якось. Не минеться. Вчасно зупинитись та зазирнути в суть питання – ось таке не можна ігнорувати.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Якщо можна, то не річ. Це – люди, що віддані своїй природі та виконують своє призначення, справу з повною віддачею. Як то музиканти, що в потоці творять музику. Будь-хто будь-якої професії, але відданий та захоплений.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я б хотіла раптово порозумнішати (усміхається). Знаєте, у зв’язку з моєю діяльністю, мені інколи потрібно і з юристом його мовою поговорити, і психологію людей дуже глибоко розуміти, і так ще у десятку різних сфер хочеться бути профі. Тому раптово все важливе виділити та ввібрати у себе було б дуже доречно.

UAnimals

Читайте також: РЕЖИСЕРКА НАДІЯ ПАРФАН: «У МЕНЕ БОЛИТЬ ДУША ЗА ВСІХ ЖІНОК МИНУЛОГО, ЯКІ НЕ ПОТРАПИЛИ В КАНОН І КАНУЛИ В НЕБУТТІ ІСТОРІЇ»

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Схід сонця, шум хвиль, донька та коханий поруч, та надзвичайний спокій всередині.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Всіх прикрашає розум та добре серце. Мені імпонують чоловіки з глобальним баченням та цінностями, де є місце не тільки для себе та найближчого кола рідних, а ширше – інші люди, міста, країни, та взагалі планета зі всіма і всім, хто на ній проживає. Жінок прикрашає добре себе знати та ні на кого не рівнятись – бо саме так ми здатні на дива.

Якби вам довелося себе порівняти з алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я дуже рідко п’ю, тому максимум про біле вино хоч щось можу сказати. Але найсмачніше, що я пила у своєму житті була льодяна вода з гірських річок. Тоді з сумом зрозуміла, що жодна мінералка з бутлів не схожа на дійсно мінеральну воду з джерел. Можна я буду ковтком свіжості та справжності?

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Здається, не жалкую ні про що. Хоча приклад як робити, а як не робити можна було взяти.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Закохуюсь, коли чоловік каже щось дуже розумне, лише картинкою мене не можливо зачепити. Я навіть підлітком не мала ідолів та кумирів. Заради цікавості загуглила якось «Топ найгарніших чоловіків», от без особистого контакту не приваблюють.

Чим пахне щастя?

Чистим повітрям у містах, спокоєм за рідних, відчуттям, що я все роблю правильно та від цього “правильно” добре і мені й ще комусь поруч.

Фото надані прес-службою

Читайте також: «ЯКИМ БИ МІГ БУТИ ПОРТРЕТ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ПЕНЗЛЯ ПАБЛО ПІКАССО АБО ФРІДИ КАЛО?» — ДІЛИТЬСЯ РОЗДУМАМИ УКРАЇНСЬКИЙ ІЛЮСТРАТОР

Статьи по теме