UA
RU

Романтичні знайомства під час війни. Це нормально? 

Редагувати переклад
Початок війни змусив нас поставити життя на паузу. Раптово усе, що не стосувалося базового набору потреб стало неважливим. Нові знайомства та стосунки також. Зараз, коли ми вже потрохи приходимо у себе, знову згадуємо, як знайомились, ходили на побачення, спілкувались з цікавими людьми. Про те, чи нормально шукати романтичних знайомств під час війни і з чого почати цей шлях розбираємось з експертами платформи Mindly

романтичні стосунки

Не закривайтесь від світу

Скажемо одразу ー нові романтичні знайомства під час війни ー це нормально за умови, що ви цього хочете. 

Людям потрібні соціальні зв’язки, романтичні стосунки, близькість, спілкування і таке інше. Якщо раніше це було просто важливо, то зараз це надзвичайно важливо для ментального здоров’я. Війна вплинула на кожного, а за допомогою соціуму ми можемо поступово, цеглинка за цеглинкою відновити свою психіку і наскільки це зараз можливо, налагодити життя.

Найліпше, що можна зробити зараз ー не думати про те, чи нормально це, а визначити, чи є у вас бажання та ресурс для нових знайомств. 

Я готова/ий до нових знайомств. З чого почати?

Ми не майстри пікапу і якихось секретів не розповімо, але ймовірно піти на побачення вперше з початку війни може бути трохи лячно. Тому маємо декілька порад: 

Боятись ー це нормально. Виходити з зони комфортно непросто, тому не боріться з цією емоцією, а прийміть її. Ймовірно, вам обом може бути трохи ніяково, але чим більше практики, тим ліпше.  

Не поспішайте. Алілуя, соцмережі спростили наше життя і тепер побаченню передує переписка, де ви можете визначити, чи дійсно подобається вам людина. 

Не забувайте про тактовність. Чимало людей були змушені покинути свої домівки, хтось з них втратив близьких, можливо близькі люди зараз на передовій. Пам’ятайте про ці моменти, коли тема розмови дійде до війни. 

Знайомтесь всюди. Це можуть бути і соцмережі, і Tinder, і кав’ярня чи центр надання гуманітарної допомоги. Онлайн та офлайн спілкування зараз важливі та спрощують для сприйняття психікою той факт, що ходити на побачення в часі війни ー це нормально.

Напевно, я ще не готова/ий

І це нормально. 

Ваші бажання повинні бути на першому місці. Не забувайте про це, коли побачите пари на вулиці, чи ваші друзі вже на повну ходитимуть на побачення. Рано чи пізно бажання повернути собі близькість знову прийде до вас. Якщо ж протягом досить довгого часу це не трапиться, радимо звернутись до спеціаліста, який допоможе знайти проблему, а головне ー розв’язати її. На платформі Mindly є багато досвідчених психотерапевтів, які завжди раді допомогти.

Знайомства, стосунки, близькість, секс в часі війни втрачають для нас свою актуальність, але це не означає, що вони не важливі. З давніх часів вони зцілювали серця людей, допомагали відновитись і справитись зі всіма складнощами життя. Так само і зараз. Ментально здорові українці = успішна мирна Україна. 

Mindly 一 платформа з надання кваліфікованої психологічної терапії онлайн. Надійно, професійно та конфіденційно. Для реєстрації перейдіть на сайт, або завантажте зручний додаток у App Store чи Play Market

Photo by Kenny Eliason on Unsplash

Читайте також: ЯК ЗБЕРЕГТИ БЛИЗЬКІСТЬ НА ВІДСТАНІ

Статьи по теме