UA
RU

Netflix покаже документальний серіал про наслідки Холодної війни, включно з війною в Україні

Редагувати переклад

Netflix покаже документальний серіал «Поворотний момент: Атомна бомба та Холодна війна» про наслідки Холодної війни, включно з війною в Україні. 

Netflix покаже документальний серіал про наслідки Холодної війни, включно з війною в Україні-Фото 1

На стрімінговій платформі Netflix вийде документальний серіал «Поворотний момент: Атомна бомба та Холодна війна». Він досліджує наслідки Холодної війни і те, як цей конфлікт змінив хід історії. 

«Незважаючи на те, що Холодна війна закінчилася в 1991 році, навіть випадкова оцінка поточних заголовків показує, що відносини між Сполученими Штатами та росією залишаються, м’яко кажучи, напруженими. Глобальні наслідки Холодної війни й досі з’являються на геополітичному ландшафті. Буває важко зрозуміти, як боротьба середини 20-го століття за ідеологічне домінування продовжує втягувати у заворушення незліченну кількість країн», — розповідають творці серіалу.

У серіалі «Поворотний момент: Атомна бомба та Холодна війна» — дев’ять серій. Режисер Браян Наппенбергер розглядає події, що призвели до конфлікту і простежує його наслідки протягом десятиліть. Для цього було проведено понад сотні інтерв’ю з політиками, істориками та людьми, чиї життя кардинально змінилися внаслідок Холодної війни. Зокрема, серед героїв — Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас. Серіал фокусується на російсько-українській війні

«Майже кожна частина війни в Україні є відлунням Холодної війни», — зазначає Браян Наппенбергер.

Прем’єра серіалу «Поворотний момент: Атомна бомба та Холодна війна» відбудеться 12 березня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ КІНОФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО, ЗНЯТОГО ПІД ЧАС РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

Статьи по теме