UA
RU

У Музеї Ханенків зіграють сучасний український романс

Редагувати переклад

26 березня 2023 року відбудеться концерт українського сучасного романсу під назвою «Два крила», який виконає Мар’яна Головко – співачка та солістка формації NOVA OPERA, у камерному супроводі гітариста Дениса Донцова та віолончеліста Артема Замкова.

У Музеї Ханенків зіграють сучасний український романс-Фото 1

фотографка Настя Тєлікова

Концерт буде зібранням авторських композицій та творів українських композиторів періоду «відлиги», та стане приємною подією, що матиме на меті занурити аудиторію у терапевтичну атмосферу поетичних та звукових сенсів.

Марʼяна Головко, відома українській публіці, як мультижанрова виконавиця (вокалістка), що багато років експериментує у різних стилях та жанрах. Від класичної, камерної сцени до розширених вокальних технік у сучасній опері. Від джазу та фолькових мотивів до новаторства та електронної музики.
(Див. новий сингл творчого дуету Марʼяни Головко та Макс Смоголя — “Livoberezhna”)

 

 

Музей Ханенків є відомим музеєм національної культури, який зберігає та відтворює історію України. Усі музейні експозиції, наукові програми та культурні події в музеї спрямовані на підвищення української свідомості та національної гордості. Концерти камерної музики у приміщенні Музею Ханенків стали вже доброю традицією, до якої доєднаються музиканти майбутнього концерту — “Два Крила”

У концерті звучатимуть твори видатних українських композиторів, таких як Поклад, Вірменич, Білаш, Скорик, Петриненко  у поєднанні з авторськими композиціями Марʼяни Головко.

Ми запрошуємо всіх любителів якісної музики відвідати концерт «Два Крила” 26 березня 2023 року.

 

Ми запрошуємо всіх поціновувачів якісної музики відвідати концерт «Два Крила” 26 березня 2023 року.

Квитки за посиланням