Український бренд GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя соціальною ініціативою

Редагувати переклад
Український бренд GAPTUVALNYA, відомий сміливими поєднаннями традиційної вишивки з сучасною модою, відзначає п’ятиріччя з дня заснування. На честь цієї важливої дати бренд виходить за межі моди і естетики, звертаючись до соціальної відповідальності сучасного бізнесу та прагнучи подарувати світло тим, хто на це справді заслуговує.

Український бренд GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя соціальною ініціативою-Фото 1

Як український бренд, GAPTUVALNYA долала масовані обстріли та відключення світла, зберігаючи при цьому відданість підтримці українських захисників на передовій. На честь п’ятої річниці GAPTUVALNYA зміщує фокус на іншу групу неоспіваних героїв: дружин і жінок, які терпляче чекають на повернення своїх коханих із війни. Відзначаючи неоціненний внесок цих людей, GAPTUVALNYA вирішила зробити особливий подарунок 50 жінкам, які є опорою тилу, поки їхні чоловіки чи хлопці служать нації. Бренд подарує кожній із цих жінок артизанальні скатертини, натхненні традиційними українськими орнаментами – елемент тепла і затишку, що покликаний привнести в їхні оселі атмосферу свята.

Український бренд GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя соціальною ініціативою-Фото 2

«Ми в GAPTUVALNYA віримо в силу спільноти та розуміємо, що перемога – це результат колективного зусилля», – пояснює Наталя Гергелюк, засновниця бренду. «Ми підтримуємо наших солдатів на передовій та хочемо висловити вдячність і підтримку неймовірним жінкам, які чекають своїх коханих вдома. Ці святкові скатертини є символом нашої вдячності за їх мовчазний, але неоціненний внесок у майбутнє нашої нації».

Соціальна відповідальність – основа ДНК бренду. Ця ініціатива є свідченням прагнення GAPTUVALNYA працювати не лише в площині естетики, а й виконувати свій моральний обов’язок – працювати на благо України. Бренд бачить майбутнє, де ці скатертини прикрашають столи сімей, які разом святкують перемогу, нарешті возз’єднавшись у мирі та злагоді. 1 грудня, коли GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя, бренд запрошує всіх приєднатися до святкування сили, стійкості та єдності нації, що втілюється в щоденних подвигах партнерок наших захисників.

Український бренд GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя соціальною ініціативою-Фото 3

Читайте також: ЗДІЙСНЮЙТЕ ДИТЯЧІ МРІЇ РАЗОМ ІЗ CHER’17! БРЕНД РОЗПОЧАВ МАРАФОН ДОБРА НА ПІДТРИМКУ ФОНДУ «ДІТИ ГЕРОЇВ» 

Статьи по теме