UA
RU

ПТН ПНХ і графіті Бенксі: Укрпошта випускає нову марку

Редагувати переклад
Укрпошта випускає нову марку, присвячену річниці повномасштабного вторгненння росії в Україну.
 
Укрпошта нова марка ПТН ПНХ Бенксі
 
Так компанія зустрічає рік спротиву. Як зазначають в Укрпошті, українці тепер відраховують новий рік інакше — від 24 до 24 лютого.
 
Укрпошта нова марка ПТН ПНХ Бенксі
 
До річниці повномасштабного вторгнення тут випускають нову марку з знаменитим графіті вуличного художника Бенксі, який він залишив у Бородянці на Київщині. Намальований хлопчик перемагає дорослого дзюдоїста, в образі якого вгадується президент росії володимир путін:
«На зображенні ви бачите маленького хлопчика, який вправним кидком здобуває перемогу над дзюдоїстом. А ще ви бачите Україну, яка перемагає суперника, який, застерігали всі, мав нас «проковтнути». Але похлинувся. А тепер усвідомте цей таймлайн. Бородянка, Київська область. Один з багатьох зруйнованих росіянами будинків. Бенксі — всесвітньо відомий вуличний художник та політичний активіст — малює на його стінах нове графіті, з якого зчитується головне: Україна має перемогти. Як Давид переміг Голіафа — аналогія, яку провів Президент на Мюнхенській конференції минулого тижня. Черговий доказ, що мистецтво ніколи не буде поза політикою та війною. Як і марки Укрпошти».
Укрпошта нова марка ПТН ПНХ Бенксі
 
Марку назвали «ПТН ПНХ!». І це буде колекційна річ. Тираж маркового аркуша — всього 250 тисяч примірників.
Номінал кожної марки — F. Отримані від продажу кошти підуть на відбудову навчальних закладів, пошкоджених внаслідок воєнної агресії росії.
 
Вже відкрито передпродаж поштового набору «ПТН ПНХ!», куди окрім маркового аркушу увішли художній конверт та листівка. Ціна набору — 196 грн.
 
Укрпошта нова марка ПТН ПНХ Бенксі
 
Також до річниці випустили мерч — худі «Куленепробивний народ» із зображенням бронежилета — символа стійкості та міці кожного українця. Ціна худі — 850 грн.
 
Автор: Яна Панюшкіна
 
Фото: Укрпошта
 

Статьи по теме