UA
RU

Укрпошта випускає нову марку «русскій воєнний флот — до дна!»

Укрпошта випускає нову марку «русскій воєнний флот — до дна!». Марка присвячена очищенню українського Чорного моря від російських окупантів. 

Укрпошта випускає нову марку «русскій воєнний флот — до дна!»-Фото 1

Сьогодні, у чистий четвер, Укрпошта анонсувала випуск марки «русскій воєнний флот — до дна!». Її присвячено очищенню українського Чорного моря від російських окупантів. Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський:

Укрпошта випускає нову марку «русскій воєнний флот — до дна!»-Фото 2

«Звучить, як тост, і це правда. На марці зображені ті кораблі, що були знищенні або пошкоджені нашими ЗСУ, ВМС, ГУР та СБУ. Але невипадково (і згідно їхньо поради) на марці зображений єдиний, поки не до кінця вражений корабель «Адмірал Макаров». Як Ви пам’ятаєте, наші марки пророчі. Тож, що з ним буде після випуску марки, — не важко здогадатись. Це ж 3 марка в серії «русскій воєнний корабль, іді…», аркуш «русскій воєнний корабль…всьо!». Ну, і тепер «русскій воєнний флот — до дна». А Бог любить трійцю».

Укрпошта випускає нову марку «русскій воєнний флот — до дна!»-Фото 3

Передзамовлення на марку вже відкрите. В обіг нову марку запустять 8 травня — у день пам’яті та перемоги над нацизмом. До марки також випустять конверт «Морський бій» та листівки, в тому числі, присвячені зерновому коридору, який був відкритий, завдяки перемозі України на морі. Тираж марки — 1 000 000. Художник — Віктор Грудаков.

Укрпошта випускає нову марку «русскій воєнний флот — до дна!»-Фото 4

Нагадаємо, що за два роки повномасштабної війни Силами оборони і безпеки України було потоплено, пошкоджено та виведено з ладу третину чф росії. Серед найбільших втрат ворога: великі десантні кораблі «Саратов» (24.03.2022), «Мінськ» (13.09.2023), «Новочеркаськ» (26.12.2023), «Цезар Куніков» (14.02.2024); ракетний крейсер «Москва» (13.04.2022); рятувально-буксирне судно «Рятувальник Василь Бех» (17.06.2022); підводний човен «Ростов-на-Дону» (13.09.2023); патрульний корвет «Сергій Котов» (05.03.2024).

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Укрпошта

Читайте також: «І БУДЕ ВЕСНА!»: УКРПОШТА ВИПУСКАЄ НОВІ МАРКИ

Статьи по теме