UA
RU

United24 запустили ініціативу #LEGOwithUKRAINE

Редагувати переклад

United24 запустили ініціативу #LEGOwithUKRAINE. Зібрані кошти підуть на відновлення зруйнованих росією житлових будинків у Київській області. 

United24 запустили ініціативу #LEGOwithUKRAINE

Фандрейзингова платформа United24 запустила ініціативу #LEGOwithUKRAINE. Ця ініціатива спрямована на популяризацію архітектурної спадщини України та допомогу у відбудові країни. Усі зібрані кошти підуть на відновлення зруйнованих росією житлових будинків у Київській області. 

United24 запустили ініціативу #LEGOwithUKRAINE

Ініціатива об’єднає творців LEGO з усього світу. У першому дропі представлені роботи трьох талановитих творців. Вони створили з конструктора київську Україну-мати, кримське Ластівчине гніздо та маріупольську стару водонапірну вежу. Наразі унікальні конструктори представлені в пʼятьох екземплярах кожен. Їх розіграють серед тих, хто до 28 листопада 2023 року пожертвує суму від 24 доларів на відбудову України. Ініціатива #LEGOwithUKRAINE не фінансується та не просувається компанією LEGO. Усі моделі створені на добровільних засадах. 

United24 запустили ініціативу #LEGOwithUKRAINE

Ідея кожного набору навіяна особистими спогадами та досвідом. Модель скульптури «Україна-мати» створена Максимом Мітякіним, співзасновником та адміністратором спільноти Ukrbricks, визнаної LEGO. «Ластівчине гніздо» зібрав Артур Самков, співавтор історично-архітектурного проєкту «Мінімісто», що спеціалізується на демонстрації та популяризації української архітектури за допомоною LEGO. Автором моделі водонапірної вежі Маріуполя став Євген Тонєв, дизайнер продукту в медичному стартапі. Євген народився у Маріуполі, зараз проживає у США. Наступна благодійна акція відбудеться навесні 2024 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: «ВИКРАДЕНЕ МИСТЕЦТВО»: OLIZ ТА UNITED24 ЗАПУСТИЛИ БЛАГОДІЙНУ КОЛЕКЦІЮ ХУСТОК З РОБОТОЮ КУЇНДЖІ, МОЗАЇКОЮ З МИХАЙЛІВСЬКОГО СОБОРУ ТА РОЗПИСОМ БУДИНКУ ПОЛІНИ РАЙКО

Статьи по теме