UA
RU

В Україні з’явиться новий «Культурний маршрут» Ради Європи

Редагувати переклад

В Україні з’явиться новий «Культурний маршрут» Ради Європи. Цей маршрут пройде по історико-культурній осі від Софії Київської до Лаври. 

В Україні з’явиться новий "Культурний маршрут" Ради Європи

В Києві з’явиться історико-культурний маршрут, який стане одним із «Культурних маршрутів» Ради Європи. Про це розповів т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв:

«Ми маємо історико-культурну вісь Софія Київська — Лавра, яка йде по Грушевського, переходить у вул. Мазепи і Лаврську. Цей маршрут дає можливість об’єднати історію України із її новітніми об’єктами, такими як Музей Другої світової війни, який трансформується фактично у Музей боротьби за незалежність України, музей всіх воєнних конфліктів, які відбувались на нашій території як наслідок повстання українського народу проти поневолювачів».

Наразі проходить технологічна розробка та готується інформаційний базис. Цей туристичний маршрут також стане інструментом міжнародної промоції. Як зазаначають у МКІП, програма Ради Європи «Культурні маршрути» допоможе розвити економічний та туристичний потенціал регіонів України через зміцнення місцевих громад та розбудову туристичних мереж з європейскими партнерами. Як приклад наводять «Шлях святого Якова» — паломницьку дорогу до могили апостола Якова в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Eugene / Unsplash

Статьи по теме