UA
RU

В Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України в міжнародному медіа-просторі

Редагувати переклад

26 вересня в Парижі відкрилась гібридна фотовиставка арткампанії SAVE OUR GARDEN від команди BRAVE.

Ми все частіше чуємо про те, що міжнародний медіа-простір «втомлюється» від питання війни в Україні. І саме протягом Тижня Високої Моди, коли до вулиць Парижу прикуті погляди всього світу, автори проєкту Юлія Броско, Яніна Єлізарова та Олена Чікільова використовують сталі візуальні та вербальні фрейми, які є прийнятними для авдиторії модних та популярних медіа, щоб заявити – тримайте питання України у медіа-просторі! Та закликають приєднатись до цього ідеологічного пікету весь світ.

В Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України в міжнародному медіа-просторі-Фото 1

Експозиція є частиною арткампанії, у яку входить сім тематичних фотосерій з концептуальними обкладинками до семи місяців повномасштабного воєнного вторгнення. Виставка є гібридною — за кожною друкованою обкладинкою офлайн знаходиться ілюстрований імпровізований редакторський матеріал онлайн.

Кожна серія розповідає про те, як виживають найважливіші ланки оборони та суспільства України зараз. На світлинах українці та українки рятують свій символічний «Сад»: спасають, захищають традиційні для України квіти та рослини. Виставку відкрито офлайн разом із простором EXPANSION – поп-ап стор українських дизайнерів, який створила дизайнерка Анасія Іванова.

В Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України в міжнародному медіа-просторі-Фото 2
 

В Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України в міжнародному медіа-просторі-Фото 3

Читайте також: Нью-Йоркська ритейл-платформа DOORS NYC представила понад 20 українських брендів

Простір діє протягом головного світового Тижня Моди у центрі Парижу. Автори вдячні медіа-партнеру – журналу Marie Claire Ukraine за сталу підтримку творчих українських фотопроєктів. Крім фотовиставки у Парижі заплановані благодійний NFT-аукціон, друкована фотогазета та ще декілька гібридних фотовиставок у Європі та Києві. Слідкуйте за афішою та відвідайте онлайн-експозицію за посиланням.

Статьи по теме