UA
RU

Чоловік говорить: В’ячеслав Хостікоєв, актор

Редагувати переклад
В'ячеслав Хостікоєв регулярно входить до рейтенгів перспективних та талановитих молодих українстких акторів. Він продовжує відому акторську династію Хостікоєвих-Сумських, та й в своєму акторському доробку має ролі у виставах «Моя професія - синьйор з вищого світу», «Кін IV», «Незрівняна» та кіно - «На лінії життя», «Дівчина з персиками». На передодні прем'єри "Скажене весілля-3", актор відповів на запитання рубрики Marie Claire.

Вячеслав Хостикоев

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Перш за все, сучасний чоловік має бути джентльменом, мати пристойні звички та манери, так нас (студентів) навчили у інституті Карпенка-Карого, прекрасні викладачі Нінель Антонівна Биченко та Євгенія Олександрівна Гулякіна. Чоловік має зробити так щоб жінка яка знаходиться поряд, відчувала себе у абсолютній безпеці та була б забезпечена з усіх сторін, як то кажуть. Справжній чоловік має бути стійким морально та фізично, як ті спартанці, хто ж як не ми маємо боронити наших жінок та дітей в разі небезпеки, навіть якщо на горизонті усе спокійно, така природа, нічого не змінилося. Чоловік має сучасно та зважено мислити, адаптуватися до будь-якої сетуації, реагувати швидко, розумно та єфективно . Ну і обов‘язково — гумор, гумор допомагає нам жити та не втрачати здорового глузду, тим паче, якщо чоловік має гарне почуття гумору це ще і показник наявності інтелекту.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батькам я завдячую усім, вони вклали в мене все що в них є та навіть більше, я безмежно люблю та поважаю їх. Тепер настає час мені повертати їм втричі більше. Я гадаю що мені дуже пощастило мати таких маму й тата. Зараз, усе що я роблю націлене на те щоби батьки не хвилювалися, раділи та були здоровими.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Я не ділю життя на до і після, життя це неймовірний, вражаючий та величний вир подій, там є злети та падіння, добро та зло, смерть та життя, я б не виділяв до і після, це усе одна лінія, вона не приривається, я гадаю що ця лінія не рветься навіть після смерті, просто буде щось наступне чи інше, кінця немає, є вічність.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Драйв я отримую від того коли промовляю монолог на сцені театру, коли граю роль у кіно, коли стою у спарингу, коли лечу зі сніжної гори на борді, коли граю у комп’ютерні ігри зі своїми друзями, коли мандрую та спілкуюся з цікавими особистостями, коли щось створюю та багато багато іншого.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Гадаю що я на вірному шляху.

сын Хостикоева

Читайте також: #BOOKSHELFY: АЛЕКСАНДР ФОЗЗИ СИДОРЕНКО, ТНМК

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Думаю що реакція зали, глядачів це кращий показник. Але успіх не повинен ставати ціллю, головне це бути щасливим, щастя це вибір.

Як виглядає ваш стандартний день?

Кожен день особливий, неповторний.

Які якості партнера для вас важливі?

Вірність, відданість, щирість, доброта, порядність, гарне почуття гумору, справедливість, жага до знань та пригод, ніжність, уважність.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Без почуття гумору, підступна, токсична, із зірковими хворобами, невихована, егоїстка, та яка хоче виглядати складною та втомленою від життя, брехлива.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від кока-коли

Фото надане прес-службою FILM.UA Group

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ТАЇСІЯ КУТУЗОВА, РЕЖИСЕРКА

 

Статьи по теме