UA
RU

WoMo за підтримки Франко-української торгово-промислової палати та посольства Швеції в Україні запустило проект про українок “Незламні”

Ми повинні розповісти про силу українських жінок на весь світ.

Редакція жіночого видання WoMo за підтримки Торгово-промислової палати Франції та посольства Швеції в Україні запускає  міжнародний спецпроєкт “Незламні”, у якому розкаже історії сміливих українських жінок, які попри небезпеку та горе, беруть повноцінну участь у війні з росією з 24 лютого.

WoMo за підтримки Франко-української торгово-промислової палати та посольства Швеції в Україні запустило проект про українок “Незламні”-Фото 1

 

«Незламні — це про кожну з нас. Про силу нашого духу, про жіночу єдність і силу, про стійкість, коли треба покинути дім та врятувати спочатку сім’ю, а потім країну. Це про силу не падати духом, підтримувати зараз хто чим може та навіть більше, відкривати в собі якості, яких не очікували, допомогати та будувати плани, як потім все це відбудовувати. Цей проект і про жінок на передовій але він і про те, наскільки кожна з нас сильна, що ми навіть не уявляли», — каже головна редакторка WoMo Вікторія Покатіс. 

Мета проєкту – привернути увагу світової спільноти до всеохопної діяльності українських жінок, що вступили до лав ЗСУ чи теороборони, шукають та під кулями розвозять гуманітарну допомогу, рятують з-під завалів поранених, надають медичну допомогу, ціною власної безпеки евакуюють дітей, літніх людей, тварин.

Франко-українська торгово-промислова палата завжди була на боці жінок, підтримуючи їх у професійній кар’єрі та підприємницькій діяльності. Щодня ми були свідками неймовірної сили українок, а сьогодні вражені їх мужністю. Під час цієї несправедливої та жахливої війни франко-українська ТПП вирішила підтримати журнал WOMO. Журнал, який завжди прагнув зробити жінок помітними в суспільстві.  Вітаємо Вікорію Покатіс, головну редакторку WOMO за цей спецпроєкт  «Незламні», який ми з гордістю підтримуємо,

— каже директорка Франко-української торгово-промислової палати Мод Жозеф

WoMo за підтримки Франко-української торгово-промислової палати та посольства Швеції в Україні запустило проект про українок “Незламні”-Фото 2

Директорка Франко-української торгово-промислової палати Мод Жозеф

Читайте також: Європарламент підписав резолюцію щодо захисту українських жінок в ЄС

Героїні проєкту – прості українки, які лише вчора жили звичайним життям, будували кар’єру, керували бізнесом, виховували дітей, а зараз – кожна воює на своєму фронті, пришвидшуючи перемогу України. Саме через їхні історії, в яких кожна людина зможе впізнати себе, WoMo розповідатиме про війну, продовжуючи інформаційну боротьбу.

Жінки — важливі агенти і лідерки змін. З початку агресії вони не припиняли свою роботу, та змінюють свою діяльність залежно від нагальних потреб. Важливо, щоб жінки брали участь у прийнятті рішень по всіх напрямках, адже ми знаємо з досвіду, що участь жінок робить рішення більш інклюзивним та краще відповідає потребам усіх, у тому числі вразливих груп. Цей проєкт – це важлива можливість почути різні історії жінок та показати їхню роботу,

— підкреслює посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

Ознайомитися детальніше мажна тут. Закликаємо запропонувати героїню, заповнивши форму ,та розказувати про проект. 

Womo — перший і єдиний дайджест сучасної ділової жінки, який говорить з активними, сильними, прогресивними жінками на близькі для них теми і зрозумілою для них мовою про жіночий підхід у бізнесі, психологію жінок-лідерів та побудову кар’єри, нові тренди у менеджменті та управлінні, технологіях, які вже зараз змінюють світ. Аудиторія медіа – 0,3 млн читачів на місяць.

 

Статьи по теме