UA
RU

Ювал Ной Харарі підтримав Україну і Глобальний саміт миру

Відомий історик і філософ Ювал Ной Харарі підтримав Україну і Глобальний саміт миру, який відбудеться 15-16 червня 2024 року у Швейцарії. 

Ювал Ной Харарі підтримав Україну і Глобальний саміт миру-Фото 1

Ізраїльський історик, письменник та професор Ювал Ной Харарі підтримав Україну. А також Глобальний саміт миру, який відбудеться 15-16 червня 2024 року у Швейцарії. Про це Харарі написав у своїй колонці для видання The Economist: 

«Щоб запобігти новій епосі імперіалізму, потрібне лідерство з багатьох напрямків. Майбутній український Саміт миру може стати основою для двох особливо важливих кроків. По-перше, європейські країни, деякі з яких можуть стати наступними мішенями російського імперіалізму, повинні взяти на себе тверде зобов’язання підтримувати Україну незалежно від того, скільки триватиме війна. Другим важливим кроком є ​​посилення лідерства з боку неєвропейських країн».

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Yuval Noah Harari (@yuval_noah_harari)

Ювал Ной Харарі зазначає, що вторгнення росії в Україну порушує найбільше табу міжнародного порядку. З 1945 року жодна міжнародно визнана держава не була стерта з карти зовнішнім завоюванням. Саме це росія намагається зробити з Україною. Володимир Путін дотримується імперського принципу: будь-яка територія, завойована російською армією, анексується російською державою. Якщо росія переможе, жодна держава не почуватиметься у безпеці. І тоді світ увійде в нову еру імперіалістичних загарбницьких війн.

«Глобальний саміт миру, який збереться 15 червня у Швейцарії, є вирішальним шансом відновити мир і порядок. Я закликаю світових лідерів відвідати саміт і разом принести мир в Україну та світ. Без миру в Україні людство не зможе захиститися від кліматичних змін, непідконтрольного ШІ або будь-яких інших загроз існування, які загрожують нашому виду», — наголосив Харарі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Yuval Noah Harari

Читайте також: ФОНД АМАЛЬ І ДЖОРДЖА КЛУНІ ДОБИВАЄТЬСЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ ПРОПАГАНДИСТІВ

Статьи по теме