UA
RU

Фонд Амаль і Джорджа Клуні добивається кримінального переслідування російських пропагандистів

Фонд Джорджа Клуні та його дружини Амаль «За справедливість» добивається кримінального переслідування російських пропагандистів у Європі.

Фонд Амаль і Джорджа Клуні добивається кримінального переслідування російських пропагандистів-Фото 1

Американський актор Джордж Клуні та його дружини Амаль підримують Україну. Амаль Клуні спеціалізується на міжнародному кримінальному праві та захисті прав людини. А також є адвокатом у міжнародних судах, зокрема в Міжнародному суді ООН і Міжнародному кримінальному суді. У квітні 2022 року Амаль Клуні виступила в Раді Безпеки ООН із закликом до справедливості. Оскільки тоді з’явилися жахливі докази злочинів і звірств, які російські військові вчинили протягом кількох тижнів після повномасштабного вторгнення в Україну. Зараз фонд Амаль і Джорджа Клуні «За справедливість» добивається кримінального переслідування російських пропагандистів у Європі.

«Це дуже важливо. Група Макфола-Єрмака давно працює з нашими партнерами над тим, щоб російські пропагандисти, які так само винні у розпалюванні ненависті і просуванні війни рф проти України, потрапили під санкції. В нас вже були успіхи на цьому напрямку. Також ми обговорювали з Амаль Клуні покарання для росіян за викрадення українських дітей. І говорили про пропагандистів теж», — зазначив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Юристи фонду Клуні хочуть притягнути до відповідальності російських пропагандистів. Пропагандисти рф закликають до війни проти України та геноциду українців. Чимало з них досі мають нерухомість у Європі. Водночас вони обіцяють знищити Європу так, як і Україну. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Clooney Foundation for Justice

Читайте також: МІЖНАРОДНИЙ СУД У ГААЗІ ВИДАВ ОРДЕР НА АРЕШТ ВОЛОДИМИРА ПУТІНА

Статьи по теме